Перемога на останніх хвилинах в матчі Бельгія - Японія: онлайн-трансляція 1/8 фіналу ЧС-2018 - останні новини футболу - Росія | Спорт Обозреватель 2 липня
Прийміть участь
Xiaomi Redmi 5 PlusВзяти участь

Перемога на останніх хвилинах в матчі Бельгія - Японія: онлайн-трансляція 1/8 фіналу ЧС-2018

24.4тЧитати новину російською

Бельгія і Японія зіграли в чвертьфіналі чемпіонату світу з футболу 2018 в Росії. Зустріч відбулася в понеділок, 2 липня, на стадіоні "Ростов Арена". OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу Бельгія - Японія (початок - о 21:00 за київським часом).

"Червоні дияволи" впевнено подолали груповий етап, по черзі обігравши Панаму (3:0), Туніс (5:2) і Англію (1:0). А ось їх суперники потрапили в гучний скандал. Остання зустріч японців з Польщею ознаменувалася ганебною поведінкою футболістів на останніх хвилинах. У групі ж японці перемогли Колумбію (2:1), зіграли внічию з Сенегалом (2:2) і програли Польщі (0:1).

Незважаючи на програш 0:1, азіати знали, що виходять в 1/8 фіналу за рахунок правила фейр-плей (меншої кількості жовтих карток, ніж у сенегальців). В результаті заключні хвилини матчу Японія - Польща перетворилися на справжній фарс - команди просто перекочували м'яч, не атакуючи ворота один одного.

ЧС-2018. 1/8 фіналу

Ростов-на-Дону, стадіон "Ростов Арена"

Головний арбітр: Маланг Дьєду (Сенегал)

Бельгія - Японія - 3:2

Гол: Вертонген (69), Феллайны (74), Шадли (90+4) - Харагуті (48), Інуі (52)

Бельгія (4-3-3): 1. Куртуа - 2. Алдервейрелд, 4. Компані, 5. Вертонген - 15. Меньє, 6. Вітсель, 7. Де Брейне, 11. Карраско, - 14. Мертенс, 9. Р. Лукаку, 10. Е. Азар (к).

Запасні: 12. Міньоле (гк), 13. Кастелс (гк), 3. Вермален, 8. Феллайні, 16, Т. Азар, 17. Тілеманс, 18. Янузай, 19. Дембеле, 20. Бойата, 21. Батшуаї, 22. Шадлі, 23. Дендонкер.

Японія (4-2-3-1): 1. Кавасіма - 19. Х. Сакаї, 22. Йосіда, 3. Сьодзі, 5. Нагатомо - 17. Хасебе (к), 7. Сібасакі - 8. Харагуті, 10. Кагава, 14. Такасі - 15. Осако.

Запасні: 12. Хігасігуті (гк), 23. Накамура (гк), 2. Уеда, 4. К. Хонда, 6. Ендо, 9. Окадзакі, 11. Усами, 13. Муто, 16. Ямагуті, 18. Осима, 20. Макіно, 21. Г. Сакаї.

_______________________________________________________________________

На цьому ми завершуємо наш онлайн. Дякуємо, що були з нами. Залишайтеся з OBOZREVATEL!

Після неймовірної перемоги над Японією Бельгія в 1/4 фіналу зустрінеться з Бразилією.

Останньою командою, хто перемагав в плей-офф ЧС після відіграшу з "-2", була Німеччина в матчі з Англією в 1970-м.

Статистика усього матчу

Поки це найкращий матч плей-офф ЧС-2018!

90+4. ВСЕ, СУПЕР-МАТЧ ЗАВЕРШЕНО. ШАЛЕНА ПЕРЕМОГА БЕЛЬГІЇ - 3:2!

90+4. ГООООООООООООООООООООООЛ!!!!! На останніх секундах Бельгія забиває переможний гол. У контратаці бельгійці тікають "три в два", і Шадлі замикає простріл фатктіческі в порожні ворота після прострілу справа. 3: 2.

90. Чотири хвилини додано до основного часу.

90. Японія має відмінний шанс на останній хвилині забити - з подачі Хонди м'яч зрикошетив у ближній кут, але Куртуа виручив.

86. Один за одним не забивають Шадлі та Лукаку - обидва удари парирує воротар!

83. А ось і відео двох голів Бельгії:

Вертонген (1:2)

Феллайні (2:2)

81. Подвійна заміна у Японії. Замість Сібасакі на поле вийшов Ямагуті, а замість Харагуті - Хонда.

80. Вкотре загрожує воротам Японії Компані, але зараз його удар головою з дальнього кута воротарського занадто слабкий.

78. Поки гра трохи притихла, вашій увазі відео голів Японії.

Гол Харагуті (1: 0)

Гол Інуї Такасі (2: 0)

75. У наступній же атаці після пропущеного гола Кагава ледь не вийшов тет-а-тет з Куртуа, але все ж захисники зуміли перешкодити японцеві забити!

74. ЩО КОЇТЬСЯ! ГОООООЛ! Бельгія зібралася і відіграла й другий гол. Феллайні відгукнувся на подачу Азара і головою вколотив м'яч з лінії воротарського. 2:2 !!!

69. ГОООООООЛ! Відіграє Бельгія один м'яч! Вертонген при стандарті праворуч від воріт фантастичним чином головою пробив під дальню штангу - м'яч м'яко опускається прямо в кут! 1: 2.

68. Чи не забиває знову Лукаку - після прострілу Меньє справа Лукаку вже був готовий забивати, але Йосіда в останній момент накриває фоврард.

65. Відразу дві заміни у Бельгії: Мертенса змінює Феллайні, а Карраско - Шадлі. При цьому Де Брюйне відразу йде вперед, а опорну зону буде прикривати вже Феллайні.

64. А Японія не збирається наглухо закриватися в Оборна - контратака японців з небезпечним прострілом на лінію воротарського праворуч, і Сакаї сильно б'є з ходу, але мимо.

60. Перехоплює гру і потихеньку починає поспішати Бельгія, кидаючи всі сили в атаку. де Брейне грає вже ніяк НЕ опорника.

54. У шоці поки Бельгія - не може команда Мартінеса навіть взяти м'яч під свій контроль.

52. ГООООООООЛЛ !!!! Ще один гол Японії !!! Інуї дальнім ударом метрів з 18-ти хавбек б'є в дальній кут. 2:0 на користь азіатів.

49. Ух, відразу відповідають бельгійці - штанга після удару Азара з близької відстані!

48. ГООООООЛ! ЗАБИВАЄ ЯПОНІЯ !!! Втекли в контратаку азіати, і Харагуті, обігравши Вертонгена, ударом низом в дальній кут робить рахунок 1: 0 на користь Японії.

46. ​​ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ.

Часом 26 торкань робила Бельгія в своїх атаках перед на ворота Японії, але так і не змогла забити.

Не може поки Бельгія знайти шляхи до воріт Японії - 0:0 на табло. Моменти у бельгійців були (найреальніший - у Лукаку, коли той не зміг пробити метрів з трьох після відмінного навісу Мертенса), але не забійні - оборона азіатів грає поки відмінно.

45+1. ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО.

45. Мертенс пробиває у дальній кут з-за штрайной - Кавасима забирає м'яч.

44. Ух, Куртуа вирішив оживити гру. Після невдалого удару Осако воротар бельгійців просто випустив м'яч з рук, і той покотився за лінію. Але голкіпер зумів відразу розвернутися і накрити м'яч.

42. Комбінують бельгійці, але японці грають в обороні поки безпомилково.

40. Сібасакі отримує першу жовту картку за фол в середині поля на Азаре.

36. Вітсель б'є з дальньої дистанції, але не влучає у ворота.

35. Японія, витримавши затяжну атаку збірної Бельгії, втекла в контратаку, але Інуї загальмував атаку, і азіати не змогли нанести удар по воротах.

31. Вичавили таки удар по воротах японці зі своєю атаки! Кагава не став бити з гострого кута, скинув п'ятою на Нагатомо, і після його навісу на дальню штангу послідував удар головою одного з японців. Але Куртуа на місці

27. І слідом після верхового навісу з-за спин захисників вискакує Компані, але не дістає м'яч. Важка 5-хвилинка для Японії.

27. Азар потужно б'є з правого краю штрафного - Кавасима ледь відбиває кулаками.

26. Охохо! Іронічно сміється Лукаку - не вдається йому забити з вірного моменту. Мертенс навісив на форварда справа, і Ромелу хотів пробити в дотик, але в боротьбі із захисником заплутався в м'ячі. У підсумку м'яч забрав воротар.

24. Бельгійці швидко виходять в атаку, але не виходить вдало створити гольовий момент. На цей раз Карраско не міг прострелити з лівого флангу.

21. Лукаку відмінно знайшов момент для удару з лівої метрів з 17-ти, але Кавасима на місці.

"Червоні дияволи" продовжують мріяти про кубок світу.

18. Два кутових поспіль закінчилися навісами на Компані, але бельгійський захисник не зміг толком пробити по воротах - японці уважний накривають суперника.

16. Б'є Вітсель здалеку, метрів з 18-ти, але мимо.

14. пресинг і досить високо поки грають японці, але бельгійці ловлять їх на контратаках. Втім, європейці починають занадто багато возитися з м'ячем і "грузнуть" в обороні Японії.

10. Дуже добре закинув де Брейне на Мертенса за спини захисникам, але форвард не дістає м'яч

8. Карраско і Мертенс мали непогані можливості для ударів з середньої дистанції, але стали грати "до вірного" і втратили м'яч.

5. Бельгія провела кілька "розвідок" до штрафної суперника, але м'яч на Лукаку доставити не вийшло.

1. Сміливо починають японці! Відразу пішли в пресинг і зуміли пробити здалеку - Кагава з лівої низом б'є неточно.

0. МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ. М'яч з центру поля розвели бельгійці.

3 ХВИЛИНИ ДО МАТЧУ. Відгриміли вже національні гімни збірних, і команди розігрують м'яч з арбітрами. У ролі капітанів - Азар і Макото.

10 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Досить багато гравців сьогодні "на картках". У Японії це відразу 4 людини - Ейдзі Кавасіма, Хасебе Макото, Томоакі Макіно та Такаші Інуї. У бельгійців ж відразу п'ятеро - Тома Меньє, Ян Вертонген, Кевін Де Брейне, Юрі Тілеманс, Леандер Дендонкер.

Якщо хтось із цих хлопців отримає жовту, автоматично пропустить чвертьфінал.

20 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Ось вам і зміни в складі збірної Бельгії - майже весь "старт" змінив Роберто Мартінес! 10 замін у порівнянні з попереднім матчем - такого на ЧС не було з 2006-го!

40 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Напередодні поєдинку з Японією воротар бельгійців Тібо Куртуа в невеликому інтерв'ю сайту ФІФА поділився думкою про команду японців і розповів про специфіку виступів Бельгії на ЧС.

60 ХВИЛИН ДО щогли. Сьогодні Бельгія і Японія будуть діяти за такими розстановкам.

70 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Стали відомі стартові склади команд!

90 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Поки команди виходять на передматчеві тренування, вболівальники порівнюють їх статистику виступів на груповому етапі.

180 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Орієнтовні склади на сьогоднішній матч.

Бельгія (орієнтовний склад): Тібо Куртуа - Ян Вертонген, Венсан Компані, Тобі Алдервейрелд - Аксель Вітсель, Кевін Де Брейне, Яннік Карраско, Тома Меньє - Дріс Мертенс, Еден Азар - Ромелу Лукаку

Японія (орієнтовний склад): кавасіма ейдзі - Хірокі Сакаї, Мая Йосіда, Ген Сьодзі, Юто Нагатомо - Макото Хасебе, Гаку Сібасакі - Генкі Харагуті, Шінджі Кагава, Інуї Такасі - Юя Осако

Як повідомляв OBOZREVATEL , в Міжнародній федерації футболу своєрідно відреагували на скандал в матчі ЧС-2018 Японія - Польща .

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат світу 2018" на сайті "OBOZREVATEL".