"Барселона" зі скандалом зіграла внічию з "Реалом"

61,0 т.
Барселона - Реал

Каталонська "Барселона" зіграла внічию з мадридським "Реалом" у центральному матчі 36-го туру чемпіонату Іспанії. 176-е Ель Класіко на "Камп Ноу" завершився з рахунком 2:2, при тому що весь другий тайм господарі грали в меншості.

Зустріч не мала жодного турнірного значення, так як ще за тур до кінця "Барса" стала чемпіоном. Незважаючи на відсутність інтриги і прогнози від авторитетної Marca про резервний склад "Реала", обидві команди виставили найсильніші ростери.

Вже на 10-й хвилині "синьо-гранатові" відкрили рахунок у грі. Серджіо Роберто не зустрів опору на фланзі, підняв голову і випиляв ідеальний крос на такого ж вільного Суареса. Луїс вліт поклав ідеально в кут - 1:0.

Пропущений м'яч лише розпалив гостей. Не минуло й п'яти хвилин, як Роналду був у штрафній, але не став бити, а покотив під себе, навіс на дальню, де Бензема повернув м'яч Кріштіану на порожні - 1:1.

Читайте: Реал - Ліверпуль:названий фаворит фіналу Ліги чемпіонів

Ближче до кінця першого тайму градус зустрічі став наростати, і головний арбітр Алехандро Ернандес раз по раз запалював жовті картки, а на останніх секундах трапився скандальний епізод. Рефері був просто зобов'язаний давати червону Гаррету Бейлу за удар шипами по ногах Умтіті, але замість цього миттю пізніше видалив гравця "Барселони".

Серджіо Роберто отримав пряму червону за відмашку від Марсело, який врізався у нього.

Після перерви Зідан замінив Роналду, який кульгав, а мадридці, використовуючи більшість, раз по раз намагалися знайти ключі до воріт тер Штегена.

На 53-й хвилині своє геніальне слово взяв Мессі.Суарес з фолом відібрав м'яч у Варана, але свистка знову не було, і Луїс віддав м'яч на Лео, а той розібрався з Рамосом і Каземіро і закинув м'яч в кут - 2:1.

Такий результат категорично не влаштовував гравців зі столиці Іспанії, і під час відсутності Кріштіану, своє слово сказав Бейл.

А Сенсіо акуратно викотив під штрафну, і Гарет відразу з радіусу вписав м'яч в дальній - 2:2.

У кінцівці "вершкові" володіли ініціативою і намагалися вирвати перемогу, але вирішальний гол забити "Реалу" не вдалося.

Нагадаємо, що 26 травня "Реал" зіграє в Києві в фіналі Ліги чемпіонів проти "Ліверпуля". Напередодні стало відомо, де в столиці України будуть жити футболісти.