16 вересня • оновлено в 05:46

"Барселона" зганьбилася в чемпіонаті Іспанії

8.7т Читати матеріал російською

"Барселона" зазнала принизливої ​​поразки в чемпіонаті Іспанії з футболу. У 6-му турі Прімери каталонці в гостях програли "Леганесі" (1:2), що займає 17-е місце в турнірній таблиці (всього 20 команд).

Господарі більшу частину ігрового часу володіли ініціативою незважаючи на те, що пропустили першими. Ключовий момент трапився в дебюті другого тайму, коли "синьо-гранатові" з інтервалом в одну хвилину пропустили два голи.

"Леганес" - "Барселона" 2:1 (0:1, 2:0)

Голи: 0:1 - 12 Коутиньо, 1:1 - 52 Ель-Жар, 2:1 - 53 Оскар Родрігес.

Леганес - Куельяр, Бустінса, Рауль Гарсія, Сільва, Тарін, Перес, Ель-Жар (Ньом, 86), Оскар Родрігес (гумбай, 74), Мікель Весга (Сабін Меріно, 82), Хуанфран, Ен-Несірі.
Барселона - тер Штеген, Піке, Вермален (Альба, 70), Серджіо Роберто, Умтіті, Ракітіч, Бускетс, Коутіньйо, Дембеле (Малком, 71), Мунір (Суарес, 61), Мессі.

Попередження: Перес (40), Бустінса (49), Умтіті (60), Вермален (64), Ньом (88), Ен-Несірі (90).

Нагадаємо, що раніше вболівальники баскетбольної "Барселони" влаштували овацію гравцю збірної України.

Підписуйся на наш Instagram! Отримуй лише найважливіше!

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат Іспанії" на сайті "OBOZREVATEL".