LTE планшету Взяти участь

/Новини футболу

Не повірив в українця і поплатився: емоції 1/4 фіналу ЛЧ

42.4тЧитати матеріал російською

У Лізі чемпіонів відбулися перші матчі чвертьфінальної стадії турніру. Вже за тиждень стануть відомі учасники битви за путівку у вирішальний поєдинок змагань, який прийме київський НСК "Олімпійський".

ЩОБ ПОДИВИТИСЯ ВІДЕО МАТЧІВ, ПРОСКРОЛЬТЕ НИЖЧЕ

Але вже зараз можна сказати, що в трьох парах з чотирьох питання про переможця зняте на 99%. "Барселона", "Реал" і "Ліверпуль" здобули розгромні перемоги над своїми суперниками і фактично гарантували собі вихід в півфінал. Та й в парі "Севілья" - "Баварія" іспанцям може допомогти лише збіг обставин.

Проте, перші чвертьфінали подарували масу емоцій, з якими ділиться "Обозреватель".

ГВАРДІОЛА НЕ ПОВІРИВ В ЗІНЧЕНКО ТА БУВ ЗНИЩЕНИЙ

ЛІВЕРПУЛЬ - МАНЧЕСТЕР СІТІ - 3:0 / ЗВІТ

Результат поєдинку "Ліверпуля" і "Манчестер Сіті", безумовно, головна сенсація за підсумками двох ігрових днів. "Червоні" просто знищили команду українця Олександра Зінченка, який весь матч просидів у запасі. Уже до півгодини матчу на "Енфінлде" стадіон просто очманів - про 3:0 на табло фанати команди Клоппа могли тільки мріяти.

Клопп начисто переграв свого опонента. "Ліверпуль" постійно тиснув на слабка ланка в тактичній схемі Гвардіоли - лівий фланг оборони. Іспанський тренер вирішив зіграти в три центральні захисники і проколовся. Два з трьох голів підопічні Клоппа забили, розірвавши саме ліву бровку "городян". І як тут не згадати, що Олександра Зінченка Пеп активно використовував саме у цій позиції... І виглядав українець мінімум не гірше, ніж його конкуренти в Ліверпулі.

Тепер команді з Манчестера треба просто вистрибнути зі штанів, щоб пройти далі.

РОНАЛДУ ТВОРИТЬ ІСТОРІЮ

ЮВЕНТУС - РЕАЛ - 0:3 / ЗВІТ

Безумовно, головним героєм перших чвертьфінальних матчів став бомбардир мадридського "Реала" Кріштіану Роналду. Здавалося, ну чим ще може здивувати португальський футболіст. Про ще можливостях і рівні всі давно знають. Але в Турині КріРо примудрився просто поставити на вуха всіх. Навіть фанатів команди суперника.

Для початку володар "Золотого м'яча" побив рекорд Рууда ван Ністельроя за кількістю голів в одному розіграші Ліги чемпіонів. А наступним точним ударом змусив схопитися за голову тренера "Реала" Зінедіна Зідана і всіх, хто бачив цей шедевр в режимі live. Про що говорити, якщо навіть присутні на "Ювентус Стедіум" влаштували зірці "вершкових" стоячу овацію. На це можна дивитися вічно.

"БАВАРІЯ" СТАВИТЬ РЕКОРД

СЕВІЛЬЯ - БАВАРІЯ - 1:2 / ЗВІТ

Німецький гранд - безсумнівний фаворит протистояння з "Севільєю". Але перший тайм першого чвертьфіналу баварцям відверто не вдався. Складно сказати, що послужило абсолютному провалу команди Юппа Хайнкеса, але іспанці заслужено повели в рахунку, поставивши суперника в незавидне становище.

Як і "Барселоні", "Баварії" допоміг автогол. А після перерви ми побачили вже справжню німецьку машину, яка пощадила суперника, розбазаривши кілька вірних моментів. Ця була 12-я поспіль перемога для Хайнкеса в Лізі чемпіонів. І це історичний рекорд турніру.

ДОЛЯ ЗНУЩАЄТЬСЯ НАД "РОМОЮ"

БАРСЕЛОНА - РОМА - 4:1 / ЗВІТ

"Барселона" розчавила чергового суперника на рідному "Камп Ноу". Нічого дивного в цьому немає, якби не те, як проходив матч каталонців з кривдником "Шахтаря". Чого тільки вартий той факт, що "вовки" забили більше суперника - три голи проти двох. На біду італійців двічі вони вражали власні ворота.

Удвічі прикро "Ромі" має бути від того, що "Барселона" в цій грі і близько не включала максимальних швидкостей. Практично всю гру фактично грала пішки. Мало того, гості двічі обгрунтовано претендували на пенальті, але суддя не став карати каталонців. Гол Джеко мав повернути інтригу, але захисник "вовків" Гоналон вирішив, що це зайве, подарувавши м'яч Луїсу Суаресу, який і відправив суперників в нокаут.

"Обозреватель" вів онлайн-трансляцію матчу Барселона - Рома, з якою можна ознайомитися нижче.

До цього команди провели чотири зустрічі у Лізі чемпіонів, а ще один раз перетнулися в товариській зустрічі. "Барселона" здобула в цих матчах дві перемоги при двох нічиїх і поразці.

Особливо пам'ятною для каталонців стала гра у листопаді 2015 року. Тоді у п'ятому турі групового етапу чемпіонської Ліги вони просто розмазали "вовків" по газону "Камп Ноу". 6:1 - такий підсумок зустрічі, в якій Лео Мессі і Луїс Суарес оформили по дублю, а ще два м'ячі на рахунку Піке і Адріано.

У свою чергу "Рома" також може похвалитися розгромом суперника. У сезоні 2001/2002 у четвертому турі другого групового етапу італійці розбили "Барсу" - 3:0.

ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ БАРСЕЛОНА - РОМА

Ліга чемпіонів. 1/4 фіналу

Перший матч

Барселона, стадіон "Камп Ноу"

Головний арбітр: Данні Маккелі (Нідерланди)

"Барселона" (Іспанія) - "Рома" (Рим, Італія) - 4:1

Голи: Де Россі, 38, автогол, Манолас, 56, автогол, Піке, 59, Луїс Суарес, 87 - Джеко, 80

"Барселона": 1. Тер Штеген, 18. Хорді Альба, 20. Роберто, 23. Юмтіті, 3. Піке, 2. Семеду, 5. Бускетс, 8. Іньєста, 4. Ракітіч, 9. Суарес, 10. Мессі

Запасні: 13. Сіллессен, 25. Вермален, 15. Пауліньо, 21. Андре Гомеш, 6. Денис Суарес, 11. Дембеле, 17. Алкасер

"Рома": 1. Алісон, 20. Фасіо, 25. Бруно Перес, 44. Манолас, 11. Коларов, 16. Де Россі, 6. Стротман, 7. Пеллегріні, 8. Перотті, 24. Флоренці, 9. Джеко

Запасні: 28. Скорупськи, 5. Жуан Жесус, 21. Гоналон, 30. Жерсон, 92. Ель-Шаараві, 14. Шик, 23. Дефрель

_________________________________________________

90+4. Усе! Свистить рефері! Громить "Барса" суперника.

90+2. Намагається "Рома" забити другий.

90. Ух! Коларов зі небезпечного штрафного пробивав. Не влучив у "рамку".

87. 4:1! Після прострілу зліва Гоналон подарував м'яч Луїсу Суаресу, а той здорово послав м'яч у дальній кут воріт.

86. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Стротман відверто притримав Мессі у центрі поля.

84. ЗАМІНА. Іньєсту проводжають оплесками. Денис Суарес змінює ветерана.

83. ЗАМІНА. Андре Гомеш з'явився замість Роберто.

80. 3:1! Едін Джеко поставив корпус захиснику і направив м'яч точно в кут воріт ударом метрів з семи.

79. І знову кіпер "Барси" в грі. Тягне удар з кута воротарського.

78. Ось це так! Тер Штеген помиляється з передачею і Дефрель виявляється навпаки порожніх воріт, але німецький кіпер встигає заблокувати м'яч, який йшов у сітку.

77. ЗАМІНА. Дефрель змінює де Россі.

75. Втекла "Рома" в атаку. Стротман пробивав, але влучив у захисника.

72. ЗАМІНА. Ель-Шаараві виходить. Флоренці йде.

69. Мессі після передачі Роберто пробивав. У руки кіперу.

66. ЗАМІНА. Пауліньо замість Бускетса.

63. Італійцям кров з носу потрібен гол на виїзді.

60. ЗАМІНА. Гоналон у полі. Пеллегріні сіл на лавочку.

59. 3:0. Ну нарешті забили без питань. Суарес пробив метрів з семи, Алісон потягнув, а Піке спокійно закотив в порожні ворота.

56. 2:0. Другий автогол в матчі у нас! Після прострілу Ракітіча Юмтіті із забійної позиції лупить в штангу, від якої м'яч відскочив у коліно Маноласа і залетів у ворота.

53. Шанс у Мессі був. Пробивав Лео з лінії штрафної. Алісон на місці.

49. Дивачить оборона господарів. Юмтіті мало не проспав ривок Пеллегріні. Пощастило французу, що м'яч за лицьову вийшов.

46. Ого-го! Забивати ж треба було! Перотті головою не влучив у "рамку", пробиваючи метрів з п'яти.

46. ​​ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ. Без замін у нас.

22:43. Повертаємося на "Камп Ноу".

22:31. Відпочиваємо

45. Нічого не додав арбітр. Свистить на перерву.

44. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Коларов збив Мессі.

42. "Ліверпуль" просто по кочках несе "Сіті"! Подробиці тут: Ліверпуль - Манчестер Сіті: онлайн-трансляція матчу 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

40. Ух... І знову міг пенальті ставити суддя в ворота господарів. Пеллегріні збили на лінії штрафної.

38. Пфффф... 1:0 рахунок стає. Іньєста віддавав на Мессі, а Де Россі, перериваючи пас, з 11 метрів кладе м'яч у кут власних воріт.

37. Мессі міг вискочити сам на сам, але Манолас вибив м'яч з-під ніг аргентинця.

35. "Барселона" в якомусь економ-режимі грає.

33. Нуднуватий футбол поки.

29. Тепер вже суддя ігнорує падіння Іньєсти у штрафній "Роми". Справедливо.

28. Хороший удар Суареса. Алісон відбив, але й кут гострий був.

25. А "Рома" після того падіння Джеко до штрафної господарів взагалі не доходить.

23. Мессі два рази поспіль лізе на трьох і втрачає м'яч.

22. "Рома" щільно закрилася на своїй половині поля.

19. О, купа повітряних кульок на полі. Суддя матч зупиняє.

18. Охо-хо! Після помилки оборони "Роми" Ракітіч прострілював вздовж воріт і влучив в штангу!

15. Перед матчем. Коментарі зайві.

13. "Барса" поки дуже розмірено виглядає.

10. Опа! Джеко завалили у штрафній "Барселони"! Суддя пенальті не дає, хоча міг. Отримав по ногах боснієць.

8. Луїс Суарес забиває. З чистого офсайду.

7. До речі, у паралельному матчі "Ліверпуль" приймає "Манчестер Сіті". Наш Олександр Зінченко у запасі! Слідкуйте за матчем онлайн: Ліверпуль - Манчестер Сіті: онлайн-трансляція матчу 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

5. Мессі вже був готовий втекти один на один, але суддя свиснув поза грою.

3. Досить сміливий початок від "Роми". Високий пресинг від "вовків".

1. МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ. Понеслася! Господарі ввели м'яч у гру.

21:41. Гімн Ліги чемпіонів слухаємо! Зараз "Камп Ноу" закипить!

21:36. Чекаємо ми на футболістів на полі вже.

21:14. Італійці вирішили згадати, як вони йшли до чвертьфіналу. Ага, а два голи "Шахтаря" зажали...

20:54. А "Рома" вийде в наступному наборі гравців:

20:52. Склади команд вже відомі. Ось такий старт у "Барси":

20:45. Добрий вечір, дорогі друзі! У столиці Каталонії сьогодні пройде один з найбільш очікуваних чвертьфінальних матч Ліги чемпіонів.

Як повідомляв "Обозреватель", лідер мадридського "Реала" Кріштіану Роналду встановив історичний бомбардирський рекорд Ліги чемпіонів.

Читайте всі новини по темі "Ліга чемпіонів" на сайті "OBOZREVATEL".