Аякс – Тоттенхем: відео голів у неймовірному півфіналі Ліги чемпіонів

26.5т Читати матеріал російською

Лондонський "Тоттенхем" у фантастичній кінцівці вирвав путівку у вирішальний матч Ліги чемпіонів, забивши на останній секунді повторного півфіналу переможний гол "Аяксу".

Команда Маурісіо Почеттіно після домашньої поразки (0:1) поступалася до 35-й хвилині виїзної зустрічі – 0:2. Однак завдяки хет-трику бразильського півзахисника Лукаса Моури здійснила неймовірний камбек.

Вирішальний гол гості провели на шостій доданій хвилині. Вашій увазі відео голів в матчі Аякс – Тоттенхем.

"Аякс" Голландія – "Тоттенхем" Англія 2:3 (2:0, 0:3)

Голи: 1:0 – 5 де Лігт, 2:0 – 35 Зіеш, 2:1 – 55 Лукас Моура, 2:2 – 59 Лукас Моура, 2:3 – 90 Лукас Моура

Гол де Лігта

Гол Зіеша

Перший гол Лукаса

Другий гол Лукаса

Третій гол Лукаса

Як повідомляв OBOZREVATEL, у фіналі Ліги чемпіонів лондонський "Тоттенхем" зустрінеться зі співвітчизниками з "Ліверпуля", які принизили "Барселону".

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

Читайте всі новини по темі "Ліга чемпіонів" на сайті "OBOZREVATEL".