19 жовтня • оновлено в 23:54

Англійці розривають! Аякс - Тоттенхем - 2-3: всі подробиці 1/2 фіналу Ліги чемпіонів

71.7т Читати матеріал російською

Після гостьової перемоги в Лондоні (1:0) амстердамці приймали "Тоттенхем" вдома, на "Йохан Кройфф Арена".

До першої гри фаворитом у цьому протистоянні більше виглядав "Тоттенхем", але перемогою в Англії "Аякс" змінив майже всі розклади. Англійцям же було під силу відігратися, але це сталося лише після двох пропущених голів і неймовірного хет-трику Лукаса Моури.

OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу з Амстердама, який розпочався 8 травня в 22:00 за київським часом.

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ. 1/2 ФІНАЛУ (МАТЧ-ВІДПОВІДЬ)

Амстердам (Нідерланди). "Йоханн Кройф Арена". 22:00

Головний арбітр: Фелікс Брих (Німеччина)

"Аякс" (Нідерланди) — "Тоттенхем" (Англія) — 2:2 (загальний рахунок — 3:2)

Гол: де Ліхт (5), Зіех (36) - Моура (55, 59)

"Аякс" (4-3-3): Онана - мазрауі, де Ліхт, Блінд, Тальяфіко - Шене, ван де Беек, де Йонг - Зіех, Тадич, Дольберг

Запасні: Бруну Варела (гк), Велтман, Дейлі Сінкгравен, Хунтелаар, Магальян, Дольберг, де Віт

"Тоттенхем" (4-3-2-1): Льоріс - Тріпьер, Алдервейрелд, Вертонген, Роуз - Сіссоко, Ваньяма, Аллі - Еріксен, Лукас Моура - Сон Хин Мін

Запасні: Гассаніга (гк), Ламела, Дайер, Льоренте, Фойт, Девіс, Скіпп

_______________________________________

На цьому ми завершуємо нашу онлайн-трансляцію цього неймовірного півфіналу Ліги чемпіонів! Дякуємо, що були з нами, і залишайтеся з OBOZREVATEL

"Тоттенхем" зіграє у фіналі Ліги чемпіонів з "Ліверпулем" 1 червня, і це буде тільки третій англійський фінал за всю історію єврокубків - після 1972 го і 2008-го

Завдяки голам Моур "Тоттенхем" вийшов у фінал ЛЧ з "Ліверпулем" і встановив ряд досягнень. В першу чергу відзначається, що це перший фінал Ліги чемпіонів в історії "Тоттенхема". Лондонцы стали першою англійською командою в 21 столітті, яка пройшла півфінал після двох і більше пропущених голів в одному матчі

Поки все в шоці від третього голу Моур та загального камбека лондонців, пропонуємо поглянути на перші два голи бразильця (зробили рахунок 2:1 і 2:2)

Статистика усього матчу

Це щось неймовірне! Камбек з хет-триком Моур на полі суперника - після фінального свистка не витримав навіть Почеттіно!

90+7. Фінальний свисток. Після третього голу Лукаса Моури гру вже не було сенсу продовжувати - це справжній шок для "Аякса" і справжнє диво для "Тоттенхема" (не менш, ніж вчора в "Ліверпулі"). 3:2 на користь англійців, і за сумою двох матчів (3:3) вони виходять у фінал ЛЧ

90+6. ГОЛ! ГООЛ! ГОООООООООООООООООООООЛ!!! Не може бути!!! "Тоттенхем" забиває - хет-трик робить Моура! Це камбек, і англійці вже попереду!

90+5. Онана записує собі жовту картку за затягування гри

90+3. І у вирішальні хвилини матчу "Аякс" таки зумів відвоювати м'яч і навіть притиснути "Тоттенхем" до його штрафний. Це кінець для англійців, вони не можуть заволодіти м'ячем, а Льоріс ще змушений рятувати команду після удару Тадича

90. П'ять хвилин додав рефері до другого тайму

89. Заміна у "Аякса" - замість ван де Беек грає Магальян

86. КОРВАВЛОЛ! Подвійний забійний момент у "Тоттенхема" - спочатку Льоренте метрів з трьох потрапив в перекладину, а потім Вертонген дивом не зумів з метра занести м'яч у ворота! "Аяксу" казково пощастило!

82. Ще одна заміна у "Тоттенхема" - замість Роуза буде грати Девіс

81. Заміну проводять англійці - Тріпьера змінює Ламела, посилюючи атаку

79. Штанга! Зієх ударом здалеку влучив у ліву стійку!

77. Тепер "гірчичник" у Зіеха за грубий фол

76. Жовту картку отримує Роуз за гру рукою

75. Моура небезпечно прорвався справа і прострілив у центр штрафного, але там нікого з партнерів для удару

70. "Аякс" запалює на поле, а його фанати - на трибунах і на вулицях Амстердама

67. У "Аякса" заміна - замість вінгера Дольберга виходить потенційний захисник Сінкгравен

63. Оклигав трохи "Аякс" і організував атаку лівим флангом, де Мазрауі видав точний пас в центр штрафної на Зієха - той б'є зовсім поруч з дальньою стійкою

61. "Аякс" поки не зрозумів до кінця, що сталося, і починає помилятися в простеньких ситуаціях. Так "Тоттенхем" міг ще раз створити гольовий момент, але Льоенте вже не зумів зачепитися за м'яч

60. Перша заміна у господарів - зміцнює захист тен Хаг, замість Шене випустивши Велтман

58. ГООООООООООООЛ! Що робиться??? Після гострого прострілу Льоренте б'є майже в упор, Онана дивом парирує і кидається на м'яч. Але воротарю заважає своїй же гравець (Шене), м'яч потрапляє до Моура, який після "танців" з м'ячем з розвороту пробиває у дальній кут. 2:2

55. А ВОТ И ГОООООООЛ "Тоттенхема". Шикарна контратака! Роуз у власному штрафному майданчику обіграв суперника, кинувши "між", три-чотири швидких передачі, ще одине прокидання Лукаса і фактично вихід один-на-один з Онана, якого Моура переграв ударом в нижній кут. 1:2

54. Відео другого голу в грі, в авторстві Зіеха (2: 1)

53. Вбивчий момент! Еріксен видав відмінний розрізає пас на Аллі до кута воротарського, Аллі пробиває з ходу, але Онана тягне!

48. Вся надія лондонців поки на свіжого Льорнте, який потужно грає на стандартах. Але захист "Аякса" дуже пильна з Льоренте

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ. У "Тоттенхема" в перерві заміна - опорник Ваньяма пішов, а замість нього в напад вийшов Льоренте

Статистика першого тайму

Перша половина гри абсолютно за "Аяксом". Амстердамці за сумою двох матчів ведуть вже 3:0

45+2. Швидко і без цікавих моментів пройшли дві додаткові хвилини, і рефері дає свисток на перерву. ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО

45. Дві хвилини додав арбітр до першого тайму

44. Дві подачі зі штрафних не використовує "Аякс", роблячи високі закидання в штрафну "Тоттенхема"

40. У нокдауні трохи "Тоттенхем", майже нічого не виходить у англійців. Дуже потрібна перерва команді Почеттіно

36. ГООООООООООООЛ! Подвоює "Аякс" - 2:0! Зієх відмінно пробив в дальній кут після скидки від Тадіча! Бездоганна гра амстердамців, начисто вони переграють захист "Тоттенхема"!

34. Відео першого гола в грі, у виконанні де Ліхта (1: 0)

30. Тадіч прорвався майже до воротарського і потужно пробив з гострого кута, але м'яч пройшов біля дальньої штанги

28. Лукас Моура пристрілюється видали, але в даному випадку сильно неточно

23. Сон отримав відмінний пас на хід біля лінії штрафного, але не зумів сильно пробити - легка здобич для Онана

19. Затиснув "Аякс" гостей в центрі поля, що англійці не можуть толком потримати м'яч і організувати позиційну атаку

16. Сіссоко жорстко в підкаті в'їхав в ногу Тальяфіко, за що отримав жовту картку

12. 19-річний захисник забиває вже другий м'яч у плей-офф Ліги чемпіонів

10. "Видихнули" трохи команди, знизивши обороти. Хоча атака "Тоттенхема" так і норовить зловити суперника на стрімкому ривку

6. "Тоттенхем" как-будто був готовий до такого початку та біжить вперед, як нічого не сталося. І буквально в наступному моменті Сон майже потрапив в штангу послу удару з гострого кута

5. І ГОООООООООЛ! Швидкий м'яч забиває "Аякс"! І це капітан де Ліхт - після кутового захисник вистрибує вище всіх і б'є в кут головою. 1:0! "Аякс" веде вже по сумі двох матчів, а "Тоттенхему" треба забивати тепер мінімум двічі

3. Моментище! Тадич пробиває з правого краю штрафного, м'яч рикошетом від ноги захисника, і Льоріс в стрибку тягне!

МАТЧУ РОЗПОЧАВСЯ! "Тоттенхем" розвів м'яч з центру поля

5 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Команди на поле! А ось Харрі Кейн з дуже серьезнім особою спостерігає за тим, що відбувається з трибун

10 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Все готово до початку гри в Амстердамі - погода чудова, місцева команда - теж, і вболівальники в передчутті виходу своїх улюбленців до фіналу ЛЧ

40 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Вид стадіону і прилеглих територій зверху не дає засумніватися, що "Йохан Кройфф Арена" в цей вечір буде заповнена

1 ЧАС ДО МАТЧУ. Стали відомі стартові склади на сьогоднішню гру

"Аякс" (4-3-3): Онана - Мазрауі, де Ліхт, Блінд, Тальяфіко - Шене, ван де Беек, де Йонг - Зіех, Тадіч, Нерес

"Тоттенхем" (4-3-2-1): Льоріс - Тріпьєр, Алдервейрелд, Вертонген, Роуз - Сіссоко, Ваньяма, Аллі - Еріксен, Лукас Моура - Сон Хин Мін

2 ГОДИНИ ДО МАТЧУ. У першій грі на "Тоттенхем Стедіум" "Аякс" зумів не пропустити і досить несподівано вивезти перемогу

3 ГОДИНИ ДО МАТЧУ. У "Аякса" передбачається найсильніший склад, без травм, а ось "Тоттенхему" доведеться обходиться без Харрі Кейна (прогнозуємо орієнтовний склад)

"Аякс" (4-2-1-3): Онана Мазрауї, Блінд, де Ліхт, Тальяфіко де Йонг, Шене ван де Беек Зіеш, Тадіч, Нерес

"Тоттенхем" (4-2-3-1): Льоріс Тріпп'єр, Алдервейрелд, Вертонген, Роуз Сіссоко, Ваньяма Аллі, Еріксен, Лукас Моура Сон Хин Мін

ДЕ ДИВИТИСЬ

Побачити гру в Амстердамі можна буде в ефірі телеканалу "Футбол 2". Також трансляцію з Нідерландів проведуть російські мовники "Матч ТВ" і "Матч! Футбол 1", білоруський "Білорусь 5" і казахський "Казспорт".

Подивися першим нову відверту фотосесію Світоліної у нас в Telegram!

Читайте всі новини по темі "Ліга чемпіонів" на сайті "OBOZREVATEL".