Ліга чемпіонів: "Аякс" сенсаційно переміг у кривавому півфіналі

Поєдинок пройшов на "Тоттенхем Хотспур Стедіум"
33.2т Читати матеріал російською

Голландський "Аякс" переміг в першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів англійський "Тоттенхем". Поєдинок на "Тоттенхем Хотспур Стедіум" завершився з рахунком 1:0.

Зустріч почалася при рівній боротьбі. "Тоттенхем" активно використовував високий пресинг, особливо коли м'яч був у голкіпера Онани. Господарі всіма силами намагалися не дати захисникам "Аякса" починати атаки.

Поступово все більше і більше почала позначатися фізична перевага гостей. "Аякс" явно був свіжіше, швидше тікав в атаки і на 15-хвилині досить легко відкрив рахунок.

Після подачі з флангу Зіеш відпасував на ван де Беека, який знаходився в повній самоті в штрафному "Тоттенхема". У 22-рiчного хавбека збірної Нідерландів було багато часу, щоб завдати прицільного удару.

Пропустивши гол господарі відійшли повністю в оборону, а підопічні Еріка тен Хага усіма силами намагалися розвинути свою перевагу і забити другий м'яч.

На 32-й хвилині стався страшний інцидент. Після верхової боротьби у штрафному "Аякса" головою зіткнулися Алдервейрелд і Вертонген. Лікарі довго намагалися зупинити кровотечу у Вертонгена, який потрапив в нокдаун, але продовжити зустріч іменитий голландець так і не зміг.

Другий тайм пройшов у впертій боротьбі, але без серйозної гостроти біля воріт. Обидві команди билися за кожен сантиметр поля. "Шпори" атакували значно активніше і гостріше, ніж до перерви. "Аякс" даремно притискався до своїх воріт, але англійці зрівняти рахунок так і не змогли.

"Тоттенхем" Англія – "Аякс" Голландія 0:1

Гол: 0:1 – 15 ван де Бек.

Тоттенхем – Льоріс, Санчес, Алдервейрелд, Роуз (Девіс, 79), Вертонген (Сіссоко, 39), Лукас Моура, Еріксен, Аллі, Ваньяма, Тріпп'єр (Фойт, 80), Льоренте.

Аякс – Онана, де Лігт, Тальяфіко, Велтман, Блінд, ван де Бек, Зіеш (Хунтелар, 87), Тадич, Шене (Мазрауі, 65), Нерес, де Йонг.

Попередження: Тальяфіко (30), Велтман (63).

Матч-відповідь відбудеться 8 травня в середу. Початок о 22:00.

Нагадаємо, що лондонський "Тоттенхем" програв в гостях "Манчестер Сіті" 3: 4, але завдяки перемозі в першому матчі (1:0) і голу на виїзді, вийшов в 1/2 фіналу Ліги чемпіонів. Другим півфіналістом став "Ліверпуль", який повторно обіграв " Порту " (4:1).