Сенсація в Мадриді! Атлетіко – Ліверпуль – 1: 0: всі подробиці матчу Ліги чемпіонів

28,6 т.

Ліга чемпіонів повертається, і першого ж дня плейоф дарує матч найсильнішої команди Європи – "Ліверпуль" грає проти "Атлетіко", провівши перший матч у Мадриді, 18 лютого.

Через статус і непереможну ходу "Ліверпуля" в Прем'єр-лізі багато хто виділяє це протистояння як чи не найкраще в 1/8-й фіналу. І хоча в команді Клоппа сумнівів немає (як і в перспективі на вихід "черновних" далі), "Атлетіко" різко пригальмував всіх оптимістів. "Матрацники" в цьому сезоні з головою поринули в оборонний прагматичний стиль, перебуваючи на другому місці в Іспанії за "сухістю" воріт та водночас подеколи забиваючи.

Чи готовий "Атлетіко" приборкати одну з найкращих атак у Європі?

Але тим цікавіше, як Дієго Сімеоне зупинив фантастичну атаку "Ліверпуля". OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу Атлетіко – Ліверпуль, який розпочався 18 лютого о 22:00.

Читайте: "Атлетико" – "Ліверпуль": прогноз на матч Ліги чемпіонів

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ. 1/8 ФІНАЛУ

Мадрид (Іспанія). "Ванда Метрополітано". 22:00

Головний арбітр: Шимон Марчіняк (Польща)

"Атлетіко" Мадрид (Іспанія) – "Ліверпуль" (Англія) – 1:0

Гол: Сауль (4)

"Атлетіко" (4-4-2): Хмара - Врсалько, Савич, Феліпе, Лоді - Коке, Томас, Сауль, Лемар - Мората, Корреа

Запасні: Адан (гк), Хіменес, Льоренте, Дієго Коста, Вітоло, Карраско, Ермосо

"Ліверпуль" (4-3-3): Аліссон - Александер-Арнолд, ван Дейк, Гомес, Робертсон - Хендерсон, Фабіньо, Вейналдум - Салах, Фірміно, Мане

Запасні: Адріан (гк), Мілнер, Кейта, Окслейд-Чемберлен, Мінаміно, Орігі, Матіп

_______________________________________

00:07. На цьому ми завершуємо нашу онлайн-трансляію. Дякуємо, що були з нами, і залишайтеся дивитися Лігу чемпіонів разом з OBOZREVATEL

00:02. "Ліверпуль" цілком несподівано програв "Атлетіко", хоча більшою несподіванкою стало бездіяльність і відсутність агресії атаки "Червоних". Втім, ще нічого не вирішено після першого матчу, і відіграти з 0: 1 на "Енфілд Роуд" для команди Клоппа - зовсім не проблема

23:55. Статистика усього матчу!

90+4. УСЕ! МАТЧ ЗАВЕРШЕНО! 1:0 - "Атлетіко" досить сенсаційно завдає "Ліверпулю" першої поразки в плей-офф ЛЧ і в цілому 2020 році

90+2. Мілнер небезпечно подає кутовий, але Хмара на виході справляється з небезпекою, ще й заробляючи на собі фол

90. Відразу 4 хвилини додав рефері до другого тайму

90. Коста вирішив перевірити Аліссон видали, але удар вийшов корявим

86. Все більше фолів до кінця гри. Але "Атлетіко" і не проти, чиї гравці охоче шукають порушення правил як самі, так і на собі. Вірна дорога - довести матч до переможного кінця

83. З останніх сил гості намагаються щось зробити, але втома дає знати про себе (та й на поле вже немає ні Салаха, ні Мане)

79. На рівному місці травмується Хендерсон, і просить заміну капітан "Ліверпуля". Замість нього на поле вийшов Мілнер

77. Дієго Коста виходить на поле, вперше після травми і тривалої перерви! Змінює Корреа в панаденіі Коста

73. Після прострілу орігамі Хендерсон підправив м'яч у дальній кут, але удар в площину воріт не вийшов!

73. Ще одна заміна у "Ліверпуля" - замість Салаха на правий фланг атаки виходить Окслейд-Чемберлен

71. Лоді приклався здалеку, пробиваючи трохи лівіше центру воріт, але м'яч свистить над "дев'яткою"

70. Заміна у "Атлетіко" - замість Мората виходить на поле Вітоло

67. Ух, Мората упускає відмінний момент, не зумівши пробити після пасу на 11 метрів. У іспанця просто "поїхала" опорна нога!

64. Дуже боляче отримує по гомілкостопу Корреа від Фабіньо і корчиться від болю. Але після "чаклунства" медиків продовжує гру атакуючий "мотор" "Атлетіко"

60. Орігі вискочив на пас в штрафну, але разом з Облаком обіграв і сам себе, випустивши м'яч за поле

59. Жовта картка у Ліверпуля - Джо Гомес отримує "гірчичник"

53. Салах вийшов на хорошу позицію, щоб замкнути навіс справа, але трохи промахнувся

49. Нагнітає "Атлетіко" потроху біля воріт гостей, але Врсалько вже занадто зафінтілся замість того, щоб пробити відразу після пасу метрів з 10-ти

46. У "Ліверпуля" також заміна в перерві - в атакуючому тріо замість Садіо Мане вийшов Дивока орігамі

46. ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

23:04. У "Атлетіко" буде заміна: замість Лемара в півзахисті з'являється Маркос Льоренте

23:02. Повертаються команди на поле!

22:59. Відеоповтор першого гола в грі (1:0)

22:53. Статистика першого тайму

45+1. ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО. "Атлетіко" дещо несподівано веде в грі з перших хвилин

45. Одну хвилину додає рефері до першому тайму

45. Жовта картка тепер у "Атлетіко" - Анхель Корреа попереджений

42. При будь-якій грі своєї команди Дієго Сімеоне ловить кайф

40. Перша жовта картка в матчі у... Мане. Форвард "Ліверпуля" так хотів відібрати м'яч у Врсалько, що перестарався з грою руками

37. Підтискає "Ліверпуль", вже три кутових подають англійці, але "Атлетіко" без помилок в своїй штрафній, не поступаються ні в одному епізоді

34. Салах в районі 11-метрової отримав пас і вільно пробивав в кут - тільки рикошет від ноги захисника "Атлетіко" врятував господарів

29. Приклався Робертсон здалеку - далекот від штанги

25. Мората! За зоні лівого інсайда увійшов в штрафну форвард "Атлетіко" і пробивав з гострого кута, але не зміг потрапити в дальній кут. Відіграватися треба "Ліверпулю", а моменти створюють іспанці

20. Охохо, "Атлетіко" вийшов в атаку! Навіс зліва, і Коке на лінії воротарського вже тягнеться замикати верховий м'яч. Але не дотягнувся - пощастило "Ліверпулю"

16. Без моментів поки "Ліверпуль". Дозволяють іспанці організоивать атаки, навіть в опорній зоні Хендерсон і Вейналдум вільно себе почувають, але зайти в штрафну у форвардів англійців не виходить

11. Ооо, присів вже "Атлетіко" відразу, щоб не отримати швидку відповідь від жвавої атаки "Ліверпуля"

7. Трохи не зрозумів "Ліверпуль", що трапилося, але не впав у нокдаун - швидко взяли м'яч під контроль англійці. Але тепер команді Клоппа доведеться зламувати дуже насичену оборону господарів

4. ГОООЛ! Ось так початок! Забиває "Атлетіко"! Подача з кутового, плутанина, і Сауль проштовхує м'яч в ближній кут! Невеликий шок для "Ліверпуля"

22:03. МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ! А разом з ним - і весь плей-офф Ліги чемпіонів

15 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Відмінна атмосфера сьогодні на трибунах! В Іспанії люблять і цінують хороший футбол

40 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Ух, какая красота утворилася ввечері біля "Метрополітан"! Справжня Ліга чемпіонів в "біло-червоної" частини Мадрида

1 ЧАС ДО МАТЧУ. Стали відомі стартові склади на поєдинок!

4 ГОДИНИ ДО МАТЧУ. Перша битва двоматчевого протистояння між "Ліверпулем" і "Атлетіко" пройде хоч і в гостях, але з дуже приємними спогадами для англійців. Саме на стадіоні мадридців "Червоні" в минулому сезоні підняли над головою трофей Ліги чемпіонів, обігравши "Тоттенхем"!

ДЕ ДИВИТИСЯ

Одну з перших баталій Ліги чемпіонів після зимової перерви в Україні транслюватиме ТК "Футбол 1". Також поєдинок можна буде подивитися на доступних трансляціях в інтернеті від російського мовника "Матч ТВ" і "Матч! Футбол 2", а також казахстанського "Qazsport/Казспорт".