19 січня • оновлено в 12:43

Атака з повітря: матч у Танзанії зупинили з незвичайної причини

11.1т
Читати матеріал російською

Футбольний матч Кубка незалежності Танзанії між "Янгою" та "Ірінга Юнайтед" був призупинений через появу на полі рою бджіл.

Як повідомляє Eurosport, на початку другого тайму поєдинку більшість футболістів і суддів почали поспіхом падати на газон, а дехто вирішив тікати, щоб уникнути укусів маленьких комах. Уболівальникам на трибунах також довелося рятуватися усіма можливими способами.

Навала бджіл у чемпіонаті Танзанії

KICK442

Матч був відновлений після того, як бджоли полетіли, а "Янга", яка на момент зупинки гри вела з рахунком 3:0, забила ще один гол і здобула впевнену перемогу.

Як повідомляв OBOZREVATEL, глядачі стали свідками "симуляції року" в матчі чвертьфіналу Кубка португальської ліги між "Спортінгом" і "Портімоненсе".

Про спорт і не тільки – в нашому Instagram!

Читайте всі новини по темі "курйози" на сайті "OBOZREVATEL".