"Астана" - "Динамо": огляд матчу

5.2т Читати матеріал російською

Київське "Динамо" мінімально перемогло "Астану" в матчі п'ятого туру групового раунду Ліги Європи. Поєдинок на стадіоні "Астана Арена" завершився з рахунком 0:1.

У дебюті зустрічі киянам знадобився час, щоб звикнути до штучного покриття. А ось казахські футболісти мали кілька відмінних можливостей вийти вперед. Невпевнені дії кіпера "Динамо" Дениса Бойка в рамці своїх воріт ледь не коштували киянам пропущеного м'яча. Стримавши стартовий штурм, кияни вирівняли гру і в середині першого тайму вийшли вперед. Вербич неймовірним ударом у дальній кут відкрив рахунок забитим м'ячам.

ФК Динамо Київ

Пропущений гол змусив "Астану" активізувати свої дії в атаці. Однак по-справжньому небезпечних моментів казахські футболісти біля воріт "Динамо" в першій половині зустрічі створити так і не зуміли.

Після перерви кияни віддали ініціативу супернику. "Астана" як і раніше шукала діри в обороні "Динамо", однак за українську команду зіграла навіть перекладина після неймовірного сейва Бойка.

Кінцівка зустрічі вийшла дуже нервовою. Перевага киян була мінімальною, проте віце-чемпіону України таки вдалося завоювати перемогу і достроково забезпечити собі єврокубкову весну.

До вашої уваги - найцікавіші моменти протистояння на "Астана-Арені".

"Астана" Казахстан - "Динамо" Київ, Україна 0:1 (0:1, 0:0)
Гол: 0:1 - 29 Вербич.
"Астана" - Еріче, Анічич, Постніков, Рукавіна, Маєвський, Ришард (Мужиков, 58), Томасов, Зайнутдинов (Шомко, 76), Кляйнхайслер, Муртазаев, Кабананга (Янга, 62).
"Динамо" Київ - Бойко, Кадар, Бурда, Миколенко, Сідклей, Че-Че, Шепелев, Вербич (Сидорчук, 76), Циганков (Морозюк, 84), Шапаренко (Гармаш, 64), Кендзера.
Попередження: Постніков (32), Кляйнхайслер (87), Че-Че (90), Гармаш (90).

Як повідомляв OBOZREVATEL, полтавська "Ворскла" поступилася лондонському "Арсеналу" в скандальному матчі п'ятого туру групового раунду Ліги Європи.