Аргентину жорстко принизили на ЧС-2018

40,5 т.
Аргентина Хорватія

Збірна Аргентини програла команді Хорватії в другому турі чемпіонату світу з футболу-2018. Зустріч в групі D на стадіоні "Нижній Новгород" завершилася з рахунком 0:3.

Після сенсаційної нічиєї в першому турі проти Ісландії віце-чемпіонам світу для збереження шансів на плей-офф необхідна була лише перемога.

У першому таймі обидві команди продемонстрували досить живий футбол, небезпечно атакуючи і маючи хороші шанси на гол. Ударів у Хорватії було більше, але, мабуть, найнебезпечніший момент створили гравці з Аргентини, коли Перес не забив в майже порожні ворота.

Аргентина - Хорватія

Другий тайм почався з кошмару для підопічних Хорхе Сампаолі. На 53-й хвилині Кабальєро допустив грубу помилку, яка стала фатальною.

Захисник вкотре віддав йому передачу в штрафний, Ребич був метрах в семи від голкіпера, і Віллі намагався вибити м'яч, але той зірвався у нього з ноги і полетів коротко, по дузі.

Анте швидко зорієнтувався і, не давши м'ячу опуститися, виконав відмінний по техніці удар в дальній кут, по недосяжній для Кабальєро траєкторії.

Аргентинцям життєво необхідно було йти в атаку і забивати, але вони змогли створити лише кілька моментів. Зате "картаті" за 10 хвилин до кінця забили другий гол.

Модріч отримав м'яч від Брозовіч, прорвався до штрафного і завдав розкішний, сильний удар під праву штангу.

Ефектну крапку в матчі на 92-й хвилині поставив Ракітіч. Хорватія втекла в довгу контратаку, Кабальєро потягнув майже неможливий м'яч з кута, однак на добиванні його розіграли через ще одну передачу.

Після цієї перемоги Хорватія достроково виходить в 1/8 фіналу, де зустрітися з другої командою групи С (Данія або Франція).

Читайте: У Росії Перший канал зробив порноактрису особою ЧС-2018

Раніше мати Мессі розповіла про те, як її син справляється з тиском і критикою на свою адресу.