Аргентину жорстко принизили на ЧС-2018

20.2тЧитати новину російською

Збірна Аргентини програла команді Хорватії в другому турі чемпіонату світу з футболу-2018. Зустріч в групі D на стадіоні "Нижній Новгород" завершилася з рахунком 0:3.

Після сенсаційної нічиєї в першому турі проти Ісландії віце-чемпіонам світу для збереження шансів на плей-офф необхідна була лише перемога.

У першому таймі обидві команди продемонстрували досить живий футбол, небезпечно атакуючи і маючи хороші шанси на гол. Ударів у Хорватії було більше, але, мабуть, найнебезпечніший момент створили гравці з Аргентини, коли Перес не забив в майже порожні ворота.

Другий тайм почався з кошмару для підопічних Хорхе Сампаолі. На 53-й хвилині Кабальєро допустив грубу помилку, яка стала фатальною.

Захисник вкотре віддав йому передачу в штрафний, Ребич був метрах в семи від голкіпера, і Віллі намагався вибити м'яч, але той зірвався у нього з ноги і полетів коротко, по дузі.

Анте швидко зорієнтувався і, не давши м'ячу опуститися, виконав відмінний по техніці удар в дальній кут, по недосяжній для Кабальєро траєкторії.

Аргентинцям життєво необхідно було йти в атаку і забивати, але вони змогли створити лише кілька моментів. Зате "картаті" за 10 хвилин до кінця забили другий гол.

Модріч отримав м'яч від Брозовіч, прорвався до штрафного і завдав розкішний, сильний удар під праву штангу.

Ефектну крапку в матчі на 92-й хвилині поставив Ракітіч. Хорватія втекла в довгу контратаку, Кабальєро потягнув майже неможливий м'яч з кута, однак на добиванні його розіграли через ще одну передачу.

Аргентина - Хорватія 0:3

Голи: 0:1 - 53 Ребич, 0:2 - 80 Модріч, 0:3 - 90 Ракітіч.
Аргентина - Кабальєро, Отаменді, Меркадо, Тальяфіко, Маскерано, Перес (Диба, 68), Сальвіо (Павон, 56), Меса, Акунья, Мессі, Агуеро (Ігуаїн, 54).
Хорватія - Субашич, Ловрен, Стрініч, Врсалько, Віда, Модріч, Брозовіч, Перішич (Ковачич, 82), Ракітіч, Ребич (Крамаріч, 57), Манджукич.
Попередження: Ребич (39), Меркадо (51), Манджукич (58), Врсалько (67), Отаменді (85), Акунья (87), Чорлука (90), Тальяфіко (90).

Після цієї перемоги Хорватія достроково виходить в 1/8 фіналу, де зустрітися з другої командою групи С (Данія або Франція).

Раніше мати Мессі розповіла про те, як її син справляється з тиском і критикою на свою адресу.

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат світу 2018" на сайті "Обозреватель".