Аргентина з неймовірними труднощами вийшла в плей-офф ЧС-2018

17.9тЧитати новину російською

Збірна Аргентини в 3-му турі групового етапу чемпіонату світу з футболу-2018 виграла у команди Нігерії і з другого місця вийшла в 1/8 фіналу. Зустріч в Санкт-Петербурзі на стадіоні "Крестовский" завершилася з рахунком 2:1.

Підопічним Хорхе Сампаолі для продовження участі в мундіалі необхідна була лише перемога, і вони з перших хвилин влаштували справжній штурм біля воріт суперника.

На 14-й хвилині Мессі відкрився під шедевральний пас Банегі метрів з тридцяти і забійно пробив у верхній кут - 1:0.

Камера вихопила на трибунах Марадону, який просто танцював від радості.

Після голу гра вирівнялася. Нігерійці грали обережно, не тушувалися перед іменитим суперником і вже не було помітно тотальної переваги "небесно-блакитних".

У другій половині тайму Мессі став більше асистувати партнерам, і кілька разів небезпечно "вистрілив" зі штрафного. Після першого з ударів тільки штанга врятувала нігерійців від другого голу, а після другого якихось міліметрів не вистачило до взяття воріт.

Друга половина гри розпочалася з шоку для гравців з Аргентини. На 49-й хвилині після розіграшу кутового Маскерано дуже ніжно обійняв Балогуна, змусивши турецького арбітра Джюнейта Чакіра без сумніву поставити пенальті.

Гра йшла на зустрічних курсах, з невеликою перевагою збірної Аргентини, яка на 75-й хвилині ледь не пропустила другий гол.

У гострій контратаці м'яч від захисника пішов вгору, а форвард нігерійців Ігало не зміг влучити у ворота метрів з десяти, потрапивши в руку Рохо. Чакир відправився дивитися в монітор VAR, показавши, що пенальті не було.

За чотири хвилини до кінця основного часу Рохо заправив в ворота відмінний крос з правого флангу, який і вивів його команду в плей-офф.

Нігерія - Аргентина 1:2
Голи: 0:1 - 14 Мессі, 1:1 - 51, пенальті Мозес, 1:2 - 86 Рохо.
Нігерія - Узохо, Балогун, Кеннет Омеруо (Івобі, 90), Ідову, Трост-Еконг, Мозес, Ндіді, Етебо, Обі Мікел, Муса (Нванкво, 90), Іхеаначо (Ігало, 46).
Аргентина - Армані, Рохо, Отаменді, Тальяфіко (Агуеро, 80), Маскерано, Перес (Павон, 61), Банега, Ді Марія (Меса, 72), Меркадо, Мессі, Ігуаїн.
Попередження: Балогун (32), Маскерано (49), Банега (64), Обі Мікел (90).

У паралельному матчі команда Хорватії переграла збірну Ісландії (2: 1) і впевнено виграла групу.

Ісландія - Хорватія 1:2

Голи: 0:1 - 53 Бадель, 1:1 - 76, пенальті Сігурдссон, 1:2 - 90 Перішич.
Ісландія - Халльдоурссон, Сігурдссон (Сігурдарсон, 71), Магнуссон, Севарссон, Інгасон, Гуннарссон, Б'ярнасон (Траустасон, 90), Сігурдссон, Гудмундссон, Хадльвредссон, Фіннбогасон (Гудмундссон, 85).
Хорватія - Калинич, Чалет-Цар, Едвай, Піваріч, Чорлука, Ковачич (Ракітіч, 82), Модріч (Брадаріч, 65), Перішич, Бадель, Пьяца (Ловрен, 69), Крамаріч.
Попередження: Пьяца (14), Хадльвредссон (59), Фіннбогасон (64), Едвай (83), Севарссон (84).

Нагадаємо, що в 1/8 фіналу хорвати зіграють проти датчан, а аргентинці зустрінуться з французами. Матчі заплановані на 30 червня - 1 липня.

Раніше в Іспанії розповіли про небезпеку перед матчем з Росією.

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат світу 2018" на сайті "Обозреватель".