Аргентина Ісландія - Дивитися онлайн матч 16 червня на ЧС 2018 - Пряма трансляція - У скільки футбол сьогодні 16.06.2018 - Інтер дивитися онлайн - останні новини футбол | Спорт Обозреватель 16 червня
Ви приймаєте участь
Xiaomi Redmi 5 PlusВзяти участь

Мессі не забиває пенальті! Аргентина - Ісландія - 1-1: онлайн-трансляція матчу ЧС-2018

24.9тЧитати новину російською

У центральному поєдинку ігрового дня на чемпіонаті світ з футболу 2018 року в Росії збірна Аргентини боролася з командою Ісландії. "Небесно-блакитні", ведені своїм лідером Ліонелем Мессі, зустрічалися з головною сенсацією Євро-2016 на стадіоні "Спартак" в Москві в суботу, 16 червня. OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію поєдинку Аргентина - Ісландія.

Команди до цього ще жодного разу не зустрічалися один з одним, а для жителів півночі російський мундіаль і зовсім став дебютним. Після фурору на чемпіонаті Європи-2016 у Франції, де Ісландія дійшла до чвертьфіналу, поступившись господарям турніру, підопічні Хейміра Хадльгрімссона мають намір підкорити нові для себе вершини.

Аргентинці ж твердо націлені як мінімум повторити успіх чотирирічний давності, коли на ЧС-2014 в Бразилії вони дісталися до фіналу. Тоді латиноамериканці в овертаймі поступилися німцям - 0:1.

Напередодні мундіалю обидві команди невдало провели контрольні матчі. Аргентинці запам'яталися грандіозним фіаско у грі з Іспанією, в якому поступилися - 1:6. А Ісландія в останніх чотирьох спарингах здобула лише одну нічию, пропустивши в цих іграх 11 м'ячів.

ЧС-2018. Група D. 1-й тур

Москва, стадіон "Спартак"

Головний арбітр: Шимон Марчиняк (Польща)

Аргентина - Ісландія - 1:1

Голи: Агуеро, 19 - Фіннбогасон, 23

Аргентина: 23. Кабальєро - 3. Тальяфіко, 16. Рохо, 17. Отаменді, 5. Білья, 11. Ді Марія, 13. Меса, 14. Маскерано, 18. Сальвіо, 10. Мессі, 19. Агуеро

Запасні:1. Гусман, 12. Армані, 2. Меркадо, 4. Ансальді, 6. Фасіо, 7. Банега, 8. Акунья, 15. Перес, 20. Ло Сельсо, 22. Павон, 9. Ігуаїн, 21. Дибала

Ісландія: 1. Халльдоурсон - 2. Севарссон, 6. Сігурдссон Р., 18. Магнуссон Х., 8. Б'ярнасон Б., 10. Сігурдссон Г.Т., 14. Арнасон, 17. Гуннарссон А., 20. Хадльфредссон Е ., 7. Гудмундссон Й., 11. Фіннбогасон А.

Запасні: 12. Шрам, 13. Рунарссон, 5. Інгасон С., 15. Ейольфссон, 21. Траустасон, 23. Скуласон А., 3. Фрідйонссон, 4. Гудмундссон А., 16. Скуласон О., 19. Гісласон, 9. Сігурдарсон Б., 22. Бедварссон

____________________________________

90+6. Усе! Ісландія творить диво!

90+5. Знову Мессі зі штрафного влучає в стінку.

90+2. Мессі увійшов до штрафної і неточно пробив з правої.

90. П'ять хвилин додав польський суддя.

88. ЗАМІНА. Фіннбогасон залишає поле через травму. Сігурдарсон вийшов...

88. Маскерано з середньої дистанції прямо в руки кіперу пробив.

87. Халльдоурсон! З дальнього кута тягне наброс Павона!

84. ЗАМІНА. Ігуаїна кидає в гру Хорхе Сампаолі. Замість Меси.

84. Це просто щось. Мессі пробивав, але влучив у свого ж...

81. Ух! Мессі з 20 метрів закручував в нижній кут, але трохи не влучив.

81. Практично ідеальну гру в захисті видають ісландці сьогодні.

77. Охо-хо! Павона збивають у штрафній Ісландії. Фол був, але суддя пенальті не ставить. А відеоповтор?

75. ЗАМІНА. Гуннарссон поступився місцем на полі Скуласону.

75. ЗАМІНА. Ді Марія пішов, Павон вийшов.

73. Мессі зі штрафного б'є в стінку.

71. Банега пробив метрів з 21-го. В руки воротарю.

68. Аргентинці контролюють м'яч, але толку від цього жодного..

65. ЗАМІНА. Гісласон вийшов, Гуннарссон закінчив.

65. Ейфорія повна на трибуні ісландських фанатів.

63. 1:1!!! Халльдоурсон тягне удар Мессі з "точки" !!!

63. Пенальті у ворота Ісландії!

61. Гуннарссон отримує травму...

59. Банега намагався пробити. Захиснику хокейному стилі прийняв м'яч на себе.

55. Мессі вже з центрального кола атаки починає. Глибоко сів Лео.

53. ЗАМІНА. Банега замість Більї виходить у Аргентини.

51. Тепер в руку м'яч Сальвіо влучає у штрафній Аргентини. І знову арбітр не дає пенальті.

50. Гільфі Сігурдссон прострілював небезпечно, але Отаменді виручив.

48. Ісландці перекрили вільні зони біля своїх воріт.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ. Аргентинці з центру почали.

17:04. Футболісти на полі.

16:59. У Рейк'явіку огидна погода, але народ вболіває.

16:57. Повертаємося до Москви.

16:48. ПЕРЕРВА.

45+2. Марчіняк свистить.

45. Сігурдссон, який Гільфі, найнебезпечніший удар наносив в дальній кут. Кабальєро на місці!

45. 333-70 за кількістю передач на користь Аргентини.

42. М'яч у руку Сігурдссону влучає в штрафній. Арбітр розводить руками.

40. А тепер Білья просив "точку". Підніматися показує суддя.

39. Меса падає в чужій штрафній. Ніякого пенальті.

39. Мессі не дали прострелити уздовж воріт.

37. Ледь не в повних складах команди в штрафній Ісландії знаходяться.

35. Аргентинці вперлися в стіну ісландську.

32. Ух. Мессі мало не привіз небезпечну контратаку на свої ворота.

28. Отаменді слабенько пробив головою в руки кіперу.

26. Ісландці жорстко зустрічають суперників на своїй половині поля.

23. 1:1!!! Фантастика! Фіннбогасон після прострілу партнера і серії рикошетів вбиває м'яч у сітку з шести метрів.

21. Мессі пробиває метрів з 23-х. Намертво забрав м'яч воротар.

19. 1:0! Агуеро відкриває рахунок! Обробив м'яч Серхіо після спроби удару Тальяфіко, розвернувся і бахнув у верхній кут.

17. Халльдоурсон тягне потужний постріл Мессі з лінії штрафної.

16. Мессі затоптали в чужій штрафній.

14. Мессі поки не вдається толком з м'ячем зустрітися.

11. Дуже непогано виглядають сіверяни.

9. Ще момент біля воріт Кабальєро. Мешканці півночі запресингували захист віце-чемпіонів світу і вивели на удар Б'ярнасон, який в дотик не потрапив в кут воріт.

9. Відповідають ісландці. Фіннбогасона вивели на удар. Вище.

6. Ісландці "кусаються". Не шкодують ні себе, ні суперника.

4. Мессі не сподобався м'яч. Попросив у болл-боя новий.

2. Аргентина контролює м'яч. Перекочують на своїй половині поля.

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ! Поїхали! Ісландці розіграли з центра поля.

2 ХВИЛИНИ ДО МАТЧУ. Гімни країн відіграли у нас.

5 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Зустрічають глядачі захоплено футболістів.

10. ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Готові у нас команди вийти на поле.

30 ХВИЛИН ДО МАТЧУ.Франція обіграла Австралію завдяки системі відеоповторів.

45 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. До Москви прибули 30 тисяч ісландців!

75 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Аргентина назвала свій старт на гру. Мессі, звичайно, вийде з перви' хвилин: 23. Кабальєро - 3. Тальяфіко, 16. Рохо, 17. Отаменді, 5. Білья, 11. Ді Марія, 13. Меса, 14. Маскерано, 18. Сальвіо, 10. Мессі, 19. Агуеро

90 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Аргентинці прибули на матч.

2 ГОДИНИ ДО МАТЧУ. Вогняний ролик зробили в німецькій Бундеслізі в честь Альвреда Фіннбогасона, який за "Аугсбург" грає.

6,5 ГОДИН ДО МАТЧУ. Вкрай цікаво, як розподіляться симпатії уболівальників. З одного боку Лео Мессі, з іншого - абсолютно розкішні хлопці з Ісландії!

7 ГОДИН ДО МАТЧУ. Вітаємо, дорогі друзі. У Москві сьогодні відбудеться один з найочікуваніших матчів мундіалю!

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні старту чемпіонату світу з футболу в Росії наставник Аргентини Хорхе Хорхе Сампаолі потрапив у секс-скандал.

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат світу 2018" на сайті "OBOZREVATEL".