Арбітр зупинив матч, втікши в туалет, і отримав червону картку

15.8т Читати матеріал російською

Курйозний епізод стався в матчі 31-го туру чемпіонату Португалії з футболу в Прімейрi-лізі між "Шавішем" і "Насьоналем" (4:1).

Поєдинок був перерваний на 2 хвилини, після того, як боковий арбітр Жорже Крус вирішив збігати в туалет. На 56-й хвилині головний арбітр Луїш Годін зупинив матч. Потім камери вихопили лайнсмена, який викинув прапорець і рвонув в підтрибунні приміщення.

Коли Крус повернувся, витираючи піт з чола, Годін жартома показав йому червону картку і повернув прапорець. OBOZREVATEL пропонує своїм читачам подивитися, як це було.

Нагадаємо, що 2 роки тому Луїс Годін в матчі наступив на футболіста, який випадково опинився у нього за спиною. Така "неповага" так засмутила рефері, що той не роздумуючи показав жовту картку, яка виявилася для футболіста другою в грі.

Раніше OBOZREVATEL повідомляв, що під час матчу аргентинської футбольної ліги Сан-Хуана між "Маркесадо" і "Сан-Мартін" фанати атакували бокового арбітра-дівчину Розану Паз. Один з уболівальників облив дівчину окропом.

Ми в Telegram! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат Португалії" на сайті "OBOZREVATEL".