Англія Бельгія - Дивитися онлайн матч 28.06.2018 - Англія Бельгія пряма трансляція Перший канал 28 червня - Обозреватель
Ви приймаєте участь
Xiaomi Redmi 5 PlusВзяти участь

Англія - ​​Бельгія - 0:1: онлайн-трансляція матчу ЧС-2018

22.8тЧитати новину російською

Англія та Бельгія розіграли перше місце в групі G на чемпіонаті світу з футболу 2018 року в Росії. Європейське дербі пройшло на "Калінінград Арені" у четвер, 28 червня. OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу Англія - Бельгія (який почався о 21:00 за київським часом).

Цікаво, що суперникам вигідніше було зайняти друге місце, щоб потрапити в більш просту половину сітки плей-офф. Переможець квартету вже у чвертьфіналі може зіграти зі збірною Бразилії, а у півфіналі - з французами, аргентинцями або португальцями. А ось той, хто зайие друге місце, до матчу 1/2 фіналу уникне зустрічей з топовими збірними.

ЧС-2018. Група G. 3-й тур

Калінінград, стадіон "Калінінград Арена"

Головний арбітр: Дамір Скоміна (Словенія)

Англія - Бельгія - 0:1

Гол: Янузай (51)

Англія (3-5-2): 1. Пікфорд - 16. Джонс, 5. Стоунз, 15. Кехілл - 22. Александер-Арнольд, 21. Лофтус-ЧІк, 4. Дайер (к), 17. Делфі, 3. Роуз - 11. ВардІ, 19. Рашфорд.

Запасні: 2. Уокер, 6. Магуайр, 7. ЛІнгард, 8. Хендерсон, 9. Кейн, 10. Стерлінг. 12. Тріпп'єр, 13. Батленд (гк), 14. Уелбек, 18. Янг, 20. Деле Аллі, 23. Поуп (гк).

Бельгія (3-4-3): 1. Куртуа (к) - 23. Дендонкер, 20. Бойата, 3. Вермален - 22. Шадлі, 8. Феллайні, 19. Дембеле, 16. Т. Азар - 18. Янузай, 21. Батшуаї, 17.Тілеманс.

Запасні: 2. Алдервейрелд, 4. Компані, 5. Вертонген, 6. Вітсель, 7. Де Брейне, 9. Р. Лукаку, 10. Е.Азар, 11. Карраско, 12. Міньоле (гк), 13. Кастелс (гк), 14. Мертенс, 15. Меньє.

_____________________________________________________________________

На цьому ми завершуємо наш онлайн останнього матчу групового турніру ЧС. Дякуємо, що були з нами.

Отже, після фінальних матчів групового турніру стала відома повна сітка плей-офф! Франція - Аргентина і Уругвай - Португалія вже в 1/8-й фіналу!

Ось такий остаточний розклад в групі G

Вперше за 15 матчів групової стадії всіх чемпінату світу Англія жодного разу не відіграла "на нуль". Англійці неодмінно пропускали 1 м'яч - від Тунісу (2:1), Панами (6:1) і сьогодні від Бельгії (0:1).

Статистика усього матчу

У паралельному ж матчі групи, де нічого не вирішувалося, Туніс обіграв Панаму - 2:1. І разом з цим забив 2500-й гол чемпіонатів світу!

90 + 3. ВСЕ, БЕЛЬГІЯ ПЕРЕМАГАЄ - 1: 0! Таким чином бельгійці зайняли перше місце в групі і зіграють проти Японії, а ось Англія зустрінеться з Колумбією.

90. Три хвилини додає арбітр до основи часу.

90. Пожежа, пожежа у штрафному Англії! Батшуаі накрутив відразу двох суперників у "стрічки", викотив на Фелайні, але там захисники "через пень-колоду" з третьої спроби таки нейтралізували небезпеку.

88. Ух, два удари по воротах Пікфорда небезпечних, але немає голи: перший, від Мертенса, воротар парирує в нижньому правому куті, а добивання від Азара через кілька секунд вже блокується захисниками.

86. Змінює Бельгія автора гола - Аднан Янузай йде, а замість нього вийшов Мертенс.

83. Феллайні пробиває на точність у нижній кут, але воротар справляється.

81. Непоганий удар Рашфорд зі штрафного метрів з 18-ти, але трохи вище поперечини.

79. Заміна у Англії - Олександра-Арнольда змінює форвард Уелбек.

75. Шуткують в інтернеті дотепні вболівальники на тему "краще зайняти друге місце, ніж перше" - після невикористаної можливості Рашфорда ось така картинка присвячена Англії.

74. Заміна у Бельгії - замість Вермалена виходить Компані.

71. Відмінний закид на Рашфорд в штрафну Бельгії, але Куртуа чудово читає гру і виходт на м'яч.

67. Гол Янузая став першим для нього за збірну в дев'ятому матчі за Бельгію.

66. Варди виводить Рашфорд "на побачення" з голкіпером, але англієць обвідним ударом не забиває - Куртуа таки торкається м'яча і переправляє його на кутовий.

65. Англійці начебто і розлютилися після голу Янузі, але поки не прагнуть всіма силами бігти в атаку британці. М'яч то у них, але, можливо, Англію влаштовує і друге місце?

62. У гарну атаку вибігли англійці, будучи в рівність з бельгійцями, але Лофтус-Чик не зміг подати на Варди.

59. Різна реакціця у вболівальників на гол Янузая

58. Повертається Вермален в гру, з пластиром на брови.

57. Ого, жорстке зіткнення Варді та Вермален, в результаті якого у бельгійця розсічення і кров. Надають допомогу бельгійському захиснику.

55. Аднан Янузай знову б'є з позиції правого інсайда після швидкого контрвипади, але удар блокується.

52. Відео відмінного голи Янузі.

51. ГОООООЛ! Ударом метрів з 15-ти після розіграшу на фланзі в дальню дев'ятку закрутив м'яч Аднан Янузай! 1:0 на користь Бельгії.

49. Рашфорд дальнм ударом "крутив" м'яч у дальній кут - мимо.

46. ​​РОЗПОЧАВСЯ ДРУГИЙ ТАЙМ. І Англія робить заміну в перерві - замість Стоунз виходить Магуайр.

Статистика першого тайму

45. ВСЕ, ЗАКІНЧИВСЯ ПЕРШИЙ ТАЙМ. Нічого не додає до основного часу арбітр, і команди йдуть в роздягальні.

45. Відмінна передача на Делфа за спину захисникам, але в останній момент бельгієць вибиває м'яч.

42. Підбираються англійці до штрафного Куртуа по правому флангу, але не можуть подати до воріт на Варди - не пускає суперник.

38. Торган Азар після знижки Батшуаі б'є метрів з 18-ти, але "по горобцях"

36. вигриз м'яч в центрі поля Варди у суперника, і разом з Рашфорд вони організували швидкий випад, але після навісу справа Варди не дали пробити головою.

34. Навіс з кутового, і Лофтус-Чик виграє повітря у Шадлі, але пробиває повз дальню штангу.

33. Дендонкер отримує жовту картку за те, що на швидкості на правому фланг збив Роуза. Після цього Бельгія відстає від Англії вже на дві жовті картки і в разі нічиї поступиться їй перше місце в групі.

30. Лофтус-Чик розігнався по правому флангу і вирішив подати, але вийшов навіс-удар, після якого м'яч пролітає зовсім близько від дальньої дев'ятки.

26. Феллайні після подачі кутового вирішив не бити головою, а прийняв м'яч на груди і пробив ногою. Небезпечно, але Александр-Арнольд блокує удар.

25. Сьогодні у Англії другий за молодістю складу в історії їх матчів офіційних турнірів - молодше була тільки команда англійців в 2002-му на ЧС проти Швеції.

23. Бельгія добре розігрує м'яч в цетрі поля, але Шанлі не зміг видати проникаючу передачу в штрафну на партнера - м'яч в руках у голкіпера.

19. Перша жовта картка в матчі - Тілеманс.

17. Диктує поки ритм гри збірна Бельгії, незважаючи на те, що грає фактично другим складом. Англія поки без особливих моментів.

13. Варди пробиває головою після навісу справа з швидкої атаки - невдало, м'яч летить далеко від штанги.

10. Ох, веселить збірна Англії на чолі з воротарем Пікфорд! Після удару Феллайні біля дальньої штанги голкіпер начебто і зафіксував м'яч, але при штовханині захисників відразу випустив його, і м'яч ледь не закотився за лінію воріт - захисник виніс "з стрічки"

6. Ух, Тілеманс відкрив рахунок ударів в матчі! Метрів з 20-ти б'є Тілеманс трохи правіше воріт б'є під поперечину, але Пікфорд відбиває м'яч.

3. "Чи не вигравати" - саме такий дивний, але раціональний рада давали бельгійцям і англійцям в їх країнах перед очним матчем. Вся справа в тому, що володар другого місця цієї групи виходить в легшу половину плей-офф, де до півфіналу не світить зустріч з топ-збірної ... Обом командам з турнірної точки зору дійсно вигідніше програти, але як вирішать тренери і футболісти?

2. Ще не увійшли в гру бельгійці - помиляються і дарують м'яч Англії на лівому фланзі оборони, після чого Варди прострілив від лицьової, але Куртуа вибив м'яч ногою.

0. МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

1 ХВИЛИНА ДО МАТЧУ. Нагадаємо, що зараз у команд абсолютно рівні показники, і Англія попереду Бельгії тільки через меншої кількості жовтих карток (принцип фейр-плей). Якщо і цей показник буде рівним після очної їх зустрічі, то володаря першого місця визначить жереб.

2 ХВИЛИНИ ДО МАТЧУ. Відгриміли гімни Англії та Бельгії - команди розігрують м'яч і сторони поля.

5 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Все готове до старту поєдинку, і команди виходять на поле під натхненний Seven Nation Army від The ​​White Stripes!

10 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Розстановки команд на сьогоднішній матч.

30 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Англія і Бельгія радикально поміняли склади на гру в порівнянні зі своїми попередніми іграми на ЧС-2018 - більше, ніж будь-хто на цьому турнірі.

Жодна з команд не вийде в найсильнішому складі. У Англії після Панами в старті залишилися тільки воротар Пікфорд, захисник Стоунз і хавбек Лофтус-Чик. Тоді як у Бельгії місце в складі зберегли лише голкіпер Куртуа і захисник Анга Дедрік Бойата, решта - резервісти.

1 ЧАС ДО МАТЧУ. Стали відомі стартові склади команд.

8,5 ГОДИН ДО МАТЧУ. Турнірна таблиця перед останнім туром у групі G і сітка плей-офф.

9 ГОДИН ДО МАТЧУ. Привіт, шановні вболівальники. Вкрай цікавий матч між англійцями та бельгійцями сьогодні відбудеться в Калінінграді.

Команди двічі зустрічалися на чемпіонатах світу. У 1954-му році суперники видали суперматч на груповому етапі мундіалю - 4:4. А в 1/8 фіналу першості-1990 англійці на останній хвилині овертайму вирвали перемогу - 1 0.

Як повідомляв OBOZREVATEL, збірна Німеччини ганебно вилетіла з чемпіонату світу з футболу 2018, не зумівши відстояти звання найсильнішої команди планети.

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат світу 2018" на сайті "OBOZREVATEL".