18 жовтня • оновлено в 05:08

Англійська футболістка принизила колишню команду голом з центру поля: опубліковано відео шедевра

Читати матеріал російською

Футболістка англійського "Редінга" Фара Вільямс відзначилася незвичайним голом у матчі Кубка суперліги. Дівчина вразила ворота лондонського "Арсеналу" і принесла своїй команді перемогу - 2:1.

Вільямс відзначилася прямим ударом з центру поля. Як тільки пролунав свисток про розіграш м'яча, гравець "Редінга", недовго думаючи, зважилася на удар. На її подив воротар "Арсеналу" чомусь не надала значення цьому моменту і пропустила гол.

Відзначимо, що Вільямс відкрила рахунок на 52-й хвилині зустрічі, а через 10 хвилин "каноніри" відновили рівність. Однак їх радість від голу була недовго.

Цікаво, що у минулому сезоні Фара захищала кольори саме лондонської команди.

Як повідомляв "Обозреватель", лідер мадридського "Реала" Кріштіану Роналду встановив ганебний антирекорд сезону.

Подивися першим нову відверту фотосесію Світоліної у нас в Telegram!