14 грудня • оновлено в 19:53

Ляп українського футболіста допоміг російському клубу здобути перемогу в Лізі чемпіонів: відео голу

16.9т
Читати матеріал російською

Грецький АЕК, у якому виступає українець Дмитро Чигринський, зазнав прикрої поразки від московського ЦСКА в третьому раунді кваліфікації Ліги чемпіонів. Матч в Афінах завершився перемогою росіян з рахунком 2:0.

Саме завдяки ляпу екс-захисника "Шахтаря" і збірної України армійці відкрили рахунок у самому кінці першого тайму. Під час подачі кутового Чигринський відверто втратив позицію, начисто програвши боротьбу Віктору Васіну. У результаті помилка Дмитра дозволила супернику зробити скидку в центральну зону, звідки Дзагоєв спокійно відправив м'яч у ворота.

На 55-й хвилині ЦСКА також після кутового забив другий м'яч, однак тут уже провини Чигринського не було.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що футболіст збірної України професорським ударом приніс перемогу турецькому клубу.

Підписуйся на наш Instagram! Отримуй лише найважливіше!

Читайте всі новини по темі "Ліга чемпіонів" на сайті "OBOZREVATEL".