"Зеніт" безвольно вилетів з Ліги чемпіонів

5,1 т.
'Зеніт' безвольно вилетів з Ліги чемпіонів

Санкт-петербурзький "Зеніт", програвши у заключному матчі групового турніру Ліги чемпіонів французькому "Монако", вилетів у Лігу Європи.

Читайте:

Монако - Зеніт - 2-0: дивитися відео голів

Команду Андре Віллаш-Боаша в Монте-Карло влаштовувала тільки перемога, тому не дивно, що з перших хвилин гри росіяни взялися пресувати половину поля суперника. Втім, до яких-небудь небезпечних моментів справа так і не дійшла.

Зате в другій половині поєдинку свої умови диктували вже господарі поля. Вони відсунули гру від своїх воріт і стали все частіше загрожувати володінням Юрія Лодигіна.

Зрештою, в середині другої 45-хвилинки оборона "Зеніту" не витримала напруги, упустивши при подачі штрафного Абденнура - 1: 0.

Цікаво, що після забитого м'яча "Монако" продовжував діяти активніше пітерців і на 89-й хвилині остаточно поховав надії росіян на вихід в плей-офф. Відзначився Фабіньо.

Читайте:

Ліга чемпіонів: всі результати матчів 9 грудня

Таким чином, в наступний раунд Ліги чемпіонів від групи С пробилися "Байєр" і "Монако". "Зеніт" продовжить сезон у Лізі Європи, а лісабонська "Бенфіка" попрощалася з єврокубками.