"Шахтар" покуражився у Києві в Кубку України

5,4 т.
'Шахтар' покуражився у Києві в Кубку України

Донецький "Шахтар" впевнено пробився до 1/8 фіналу Кубка України, здолавши відроджений "Арсенал-Київ". Команда Мірчі Луческу далеко не основним складом забила у ворота суперника рівно стільки, скільки захотіла - 3:0.

Напередодні матчу-відповіді плей-офф Ліги чемпіонів з віденським "Рапідом" наставник "гірників" вдався до ротації складу. З основної обойми на поле стадіону імені Баннікова вийшли Кривцов, Малишев, Коваленко і Едуардо. Втім, це ніяк не позначилося на грі віце-чемпіонів.

До перерви "гірники" вели в рахунку в два м'ячі. Спочатку Малишев скористався подачею Ісмаїлі, а потім Едуардо елегантно перекинув воротаря.

Читайте: Захисник "Шахтаря": судді нас не прощають

Друга 45-хвилинка перетворилася на порожню формальність. "Каноніри" зрідка доходили до воріт суперника, а "Шахтар" не дуже-то і рвався вперед. Тим не менш, за 15 хвилин до фінального свистка Сергій Гринь перетворив перемогу "помаранчево-чорних" на розгромну.