Гол Коноплянки приніс перемогу "Севільї" в чемпіонаті Іспанії

2,3 т.
Гол Коноплянки приніс перемогу 'Севільї' в чемпіонаті Іспанії

У неділю, 13 березня, в матчі 29-го туру чемпіонату Іспанії "Севілья", за яку виступає Євген Коноплянка, здобула вольову перемогу над "Вільярреалом". Зустріч на стадіоні "Рамон Санчес Пісхуан" завершилася з рахунком 4:2.

Українець вперше після довго проміжку вийшов на поле зі стартових хвилин і проявив себе просто чудово. 26-річний півзахисник відзначився голом і гольовою передачею.

На 52-й хвилині після передачі Євгена господарі зрівняли рахунок. Коноплянка виконав подачу на Гамейро з правого флангу, Віктор Руїс намагався вибити м'яч, але в підсумку зрізав його у власні ворота.

А на 67-й хвилині наш співвітчизник забив переможний гол. Український футболіст отримав м'яч у центрі поля, пройшов трохи вперед і пробив по воротах. Ареола лише поглядом проводив м'яч, що влетів в самий кут.

Читайте: В Іспанії анонсували трансфер Коноплянки

"Севілья" - "Вільярреал" - 4: ??2 (1:2)

Голи : Іборра 23 "- 1:0, Бакамбу 29" - 1:1, Бакамбу 37 "- 1:2, Руїс 52" (автогол) - 2:2, Коноплянка 65"- 3:2, Рейес 90" - 4:??2

"Севілья ": Ріко, Маріано, Рамі, Каррішу, Тремулінас, Іборра (Ескудеро 75'), Н'Зонзі (Кристофоро 17'), Крон- Делі, Банега, Коноплянка (Рейес 70'), Гамейро

"Вільярреал": Ареола, Маріо, Бонера, Руїс, Байї (Кастільехо 46'), Рукавіна, Піна, Бруно, Денис, Бакамбу, Адріан (Баптістао 70')

Попередження : Банега 6", Крон-Делі 74" - Бонера 25'

Вилучення : Банега 80'

Раніше в ЗМІ з'явилася інформація про те, що Євген може покинути Севілью.

У Коноплянки різко відреагували на ці чутки.