"Шахтар" за хвилину нокаутував "Дніпро"

12,9 т.
Шахтар - Дніпро

Донецький "Шахтар" у матчі 5-го туру чемпіонату України з футболу без проблем обіграв "Дніпро". Зустріч на "Арені Львів" завершилась з рахунком 4:0.

Господарі вже на 14 хвилині матчу вирішили питання з переможцем, протягом хвилини забивши два м'ячі у ворота Шеліхова. Після цього на полі була помітна лише одна команда.

Підопічні Фонсекі другий тайм провели в полегшеному режимі догравання, тримаючи в голові матч-відповідь проти "Істамбул" у Лізі Європи. Це, однак, не завадило "Горянкам" оформивши ще парочку голів дніпрянам.

Свій наступний поєдинок у Прем'єр-лізі України "Шахтар" проведе 28 серпня проти "Сталі". Початок о 19:30.

Читайте: "Шахтар" подарує додатковий квиток кожному вболівальнику на матч Ліги Європи

"Шахтар" (Донецьк) - "Дніпро" - 4:0.

Голи: Ордець 13, Дентіньо 15, Марлос 72, Феррейра 89.

"Шахтар": Пятов, Коваленко (Нем 66), Ракицький, Срна, Ісмаїлі, Едуардо (Степаненко 80), Ордець, Малишев, Марлос, Дентіньо (Феррейра 75), Фред.

"Дніпро": Шеліхов, Політило, Сваток, Когут (Довбік 46), Лучкевич, Баланюк (Кочергін 46), Чеберячко, Вакулко, Польовий, Близниченко (Назаренко 76), Кравченко.

Попередження : Степаненко 87.