Євро-2016. Швейцарія мінімально обіграла Албанію

5,4 т.
Албанія - Швейцарія

Збірна Швейцарії виграла у команди Албанії в першому турі групового етапу чемпіонату Європи з футболу. Матч групи А на стадіоні "Фелікс Боллар-Делеліс" в Лансі завершився з рахунком 1:0.

Долю зустрічі вирішив гол, забитий в дебюті зустрічі. На 5-й хвилині Шакірі відмінно навісив від кутового прапора на голову Шйора, який випередив Беришу і відправив м'яч у дальній кут.

Незважаючи на те, що на 37-й хвилині другу жовту картку отримав Лорик Кана і албанці залишилися в меншості, у підопічних Де Б'язі було кілька стовідсоткових шансів зрівняти рахунок, але бездоганно грав голкіпер "Боруссії", рятуючи Швейцарію.

Албанія - Швейцарія - 0:1 (0:1)

Гол : Шйор 5 "- 0:1

Албанія: Беріша, Хюсай, Цана, Аголі, Маврай, Леняні, Кукелі, Джака (Каче 62 '), Роші (Чікалеші 74') , Абраші, Садіку (Гаші 82')

Запасні: Баша, Ліля, Мемушай, Балай, Веселі, Аджеті, Шехі, Алії, Ходжа

Швейцарія: Зоммер, Ліхтштайнер, Родрігес, Джуру, Шйор, Джака, Бехрамі, Джемаілі (Фрай 76') , Сеферович, Мехмеді (Емболо 62 '), Шакірі (Фернандеш 88')

Запасні: Фон Берген, Дердійок, Ланг, Бюркі, Мубандже, Хітц, Ельведі, Тарашай, Закарія

Попередження: Цана 23 ", Каче 63", Кукелі 89", Маврай 90 "- Шйор 14", Бехрамі 67 '

Видалення : Цана 36'

Нагадаємо, що в іншій зустрічі цієї групи Франція обіграла Румунію. Свої наступні поєдинки команди квартету А проведуть в середу, 15 червня. Румунія битиметься зі Швейцарією (19:00), а Франція - з Албанією (22:00).