планшету на Android Взяти участь

/Новини футболу

"Реал" впевнено переміг команду "Газпрому" в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

1.6тЧитати матеріал російською

Мадридський "Реал" однією ногою в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. У першому матчі 1/8 фіналу Королівський клуб упевнено переграв німецький "Шальке" з рахунком 2: 0.

"Обозреватель" вів онлайн-трансляцію матчу Шальке - Реал .

Перший м'яч мадридські гості забили на 18-й хвилині. Карвахаль праворуч виконав подачу на Роналду, а той легким кивком голови вразив правий кут.

А на 78-й хвилині шедевр створив Марсело. На лівому фланзі Роналду обіграв двох, змістився до штрафного і відкотив під удар Марсело. Той з неробочої правої запустив м'яч у дальню дев'ятку.

"Шальке" не використав свій шанс за рахунку 0: 1. За чотири хвилини до гола Марсело перекладина зіграла за "Реал" після удару Платта. Але й у мадридців було ще мінімум 2-3 гольових моменти біля воріт господарів.

Дивіться:

Шальке - Реал - 0-2: відео-огляд матчу

Матч-відповідь, який відбудеться 10 березня, по суті є формальністю. Команді російської компанії "Газпром" нинішній "Реал" не до снаги.

У паралельному матчі "Порту" зумів уникнути поразки в битві з "Базелем" .

Дивіться:

Ліга чемпіонів: матч-центр 1/8 фіналу

У вівторок, нагадаємо, "Шахтар" і "Баварія" голів не забили , а ПСЖ і "Челсі" зіграли 1: 1 .

Читайте всі новини по темі "Ліга чемпіонів" на сайті "OBOZREVATEL".