Євро-2016. Італія поставила на коліна Іспанію і вийшла у чвертьфінал

59,5 т.
Італія - ​​Іспанія огляд

Збірна Італії стала чвертьфіналістом Євро-2016, обігравши діючих чемпіонів континенту іспанців. "Скуадра адзурра" провела практично ідеальний м'яч і домоглася мінімальної перемоги - 2:0.

ДИВИТИСЯ ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ ІТАЛІЯ - ІСПАНІЯ

Італійці протягом усього матчу мали кращий вигляд, ніж суперники. Вже до 10-ї хвилини воротар Іспанії де Хеа двічі виручав своїх партнерів, причому в одному випадку м'яч влучив у штангу.

Свою перевагу підопічні Антоніо Конте втілили на 33-й хвилині. Едер пробив зі штрафного, де Хеа відбив перед собою, а К'єлліні вчасно нагодився на добивання - 1:0.

Читайте: Євро-2016. Стала відома сітка плей-офф: розклад і результати матчів

Дивно, але італійці не стали закриватися. Вони продовжили при кожному зручному випадку атакувати ворота суперника. На початку другої половини зустрічі зобов'язаний був забивати Едер. Натуралізований бразилець збірної Італії вийшов один на один з воротарем, але не зумів того переграти.

Після цього Іспанія перейшла до більш активних дій. Іньєста і Піке перевіряли Буффона ударами з дистанції, але італійський ветеран був на висоті.

Кінцівка зустрічі пройшла в безрезультатних спробах чемпіонів врятувати матчу. "Фурія Роха" навіть не змогла організувати штурм воріт Буффона, зате напоролася на зразкову контратаку, яку завершив Пелле.

Таким чином, італійці помстилися суперникам за поразку у фіналі Євро-2012 і заслужено вийшли у чвертьфінал, де зіграють з Німеччиною.