"Шахтар" розгромив "Фенербахче" у скандальному матчі Ліги чемпіонів

20,9 т.
'Шахтар' розгромив 'Фенербахче' у скандальному матчі Ліги чемпіонів

Донецький "Шахтар" розгромив турецький "Фенербахче" у матчі-відповіді третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів. Поєдинок на "Арені Львів" завершився з рахунком 3: 0.

"Гірники" агресивно почали зустріч і вже до середини тайму мали кілька хороших моментів відкрити рахунок. Свої можливості упустили Марлос і Тейшейра - в обох випадках турків ефектно врятував воротар.

Потім настала черга виручати свою команду Пятову. Андрій впорався з небезпечним ударом Алвеша, який пробивав після навісу Дієго зі стандарту. Здавалося, гості трохи вирівняли гру, але суперника відправив у нокдаун Гладкий, відкривши рахунок на 25-й хвилині - Саша в дотик замкнув хльосткий простріл Срни.

ЧИТАЙТЕ: Шахтар - Фенербахче - 3-0: хронологія матчу

Гол трохи дезорієнтував "канарок", і вони деякий час приходили до тями. Донеччани ж навпаки - під захоплені вигуки "Арени Львів" продовжували йти вперед. До речі, підтримка трибун була на вищому рівні: фанати регулярно скандували "Шахтар" - "Шахтар" і "Україна!".

Після перерви малюнок гри змінився - господарі відійшли назад, віддавши територіальну перевагу гостям. За перші 13 хвилин другого тайму "гірники" тричі ледь за це не поплатилися - прекрасні можливості зрівняти рахунок втратили Дієго, Соу і Алвеш.

ЧИТАЙТЕ: Проклятий раунд. Найважчі відбори "Шахтаря" в Лігу чемпіонів

Однак, незабаром "Шахтар" перевернув все з ніг на голову. Спершу Марлос втік в контратаку і заробив пенальті, який упевнено реалізував Срна. А потім ще один вихід тет-а-тет з воротарем реалізував Тейшейра.

До кінця матчу гості мали пару можливостей забити гол престижу, але вельми впевнено діяв Пятов.

Варто відзначити, що перед другим голом "Шахтаря" турки залишилися "в меншості" - за агресивну поведінку арбітр вилучив з поля тренера "Фенербахче" Вітора Перейру. А після м'яча Срни стався ще один неприємний епізод - фанати гостей кинули пляшку в Ярослава Ракицького, коли захисник разом з командою святкував гол капітана. Нагадаємо, тиждень тому в Туреччині "Шахтар" зіграв з "Фенербахче" нульову нічию . Ліга чемпіонів. Кваліфікація, третій раунд ШАХТАР - ФЕНЕРБАХЧЕ - 3: 0 Голи : Гладкий, 25, Срна, 65, з пенальті, Тейшейра, 68 Шахтар : П'ятов, Шевчук, Ракицький, Ордець (Кучер, 83), Срна, Степаненко, Фред, Тайсон, Марлос (Коваленко, 87), Тейшейра, Гладкий (Едуардо, 82) Фенербахче : Волкан Демірель - Кьяер, Шенер Езбайракли, Бруну Алвеш, Соуза, Дієго, Рауль Мейрелеш (потук, 78), Еркін, Соу, Фернандао, Нані Вилучений : Кьяер, 90 + 1 (друга жовта)