"Челсі" продовжив ганебне падіння в чемпіонаті Англії

5,8 т.
'Челсі' продовжив ганебне падіння в чемпіонаті Англії

Лондонський "Челсі" зазнав чергової поразки в чемпіонаті Англії. У матчі 8-го туру підопічні Моуріньо з рахунком 1: 3 програли "Саутгемптону".

Господарі забили швидкий гол вже на 10-й хвилині зустрічі - зі штрафного відзначився бразильський півзахисник Вілліан. На 43-й хвилині гості зрівняли рахунок зусиллями Стівена Девіса.

Читайте: На радість "Динамо": футболісти "Челсі" повстали проти Моуріньо

У другому таймі гості відзначилися ще двічі. Спочатку на 60-й хвилині гол забив Садіо Мане, а на 72-й хвилині вже сам Граціано Пелле встановив остаточні цифри на табло

Після цієї гри "Челсі" розмістилося на 16-му місці в таблиці АПЛ, а відставання "синіх" від лідируючого на даний момент "Манчестер Сіті" складає вже 10 очок.

Дивіться: F * ck you! Моуріньо "відзначився" в матчі Кубка Англії: відео курйозу

"Челсі" (Лондон) - "Саутгемптон" (Саутгемптон) - 1: 3 (1: 1)

Голи: Вілліан 10 "- 1: 0, Девіс 44" - 1: 1, Мане 60 "- 1: 2, Пелле 73 "- 1: 3" Челсі ": Беговіч, Іванович, Кехілл, Террі, Аспілікуета, Фабрегас, Рамірес (Матіч 46', Ремі 74'), Оскар дос, Азар, Вілліан (Педро 64 '), Фалькао" Саутгемптон ": Стекеленбург , Седрік, Фонте, Ван Дейк, Бертранд, Девіс, Мане (Йосіда 90'), Тадич (Родрігес 78'), Ваньяма, Ромеу (Уорд-Праус 46 '), Пелле

Попередження: Рамірес 43 ", Фалькао 57" - Ромеу 9 ", Бертранд 26", Мане 34 ", Уорд-Праус 78", Пелле 86 '