Чудо-траєкторія. Англійський футболіст забив фантастичний гол у чемпіонаті країни: відео шедевра

1,9 т.

Півзахисник збірної Англії Росс Барклі забив неймовірний гол у поєдинку 1/4 фіналу Кубка Англії. У матчі проти "Борнмут" футболіст "Евертона" відзначився на 55-й хвилині. Після передачі з флангу Барклі завдав удар метрів з 25. М'яч, зачепивши ногу захисника, прийняв чудо-траєкторію, яка допомогла сфері опуститися чітко за комір воротаря "Борнмут". Зустріч завершилася з рахунком 2: 0.

Читайте: Фантастичний гол футболіста "Фіорентини" врятував нічию у битві Ліги Європи

Нещодавно український захисник Богдан Бутко, який вступає за російський "Амкар", забив розкішний гол у товариському матчі проти "Пахтакора". Епізод стався на 38-й хвилині за рахунку 1:1.