Кріш повирішував: "Реал" приголомшив "Баварію" в першому чвертьфіналі Ліги чемпіонів

4.8тЧитати новину російською

Мадридський "Реал" зумів обіграти мюнхенську "Баварію" в першому матчі чвертьфіналу Ліги чемпіонів. Команда легендарного Зінедіна Зідана несподівано виграла на "Альянц Арені" в поєдинку проти свого колишнього тренера Карло Анчелотті - 2:1.

Незважаючи на втрату суперфорварда Роберта Левандовскі, "Баварія" повністю контролювала хід гри. Вже з перших хвилин гри баварці почали тероризувати оборону суперника могутніми наскоками. Центральними фігурами в грі команди з Мюнхена були Роббен, Рібері і Відаль.

Саме останній став автором першого голу в грі. Чилієць здорово пробив головою після подачі кутового і в середині першого тайму вивів свою команду вперед. Перед самим свистком на перерву господарі заробили пенальті, який все той же Відаль запоров ударом у "молоко". Втім, 11-метровий був відверто "лівим", адже м'яч не потрапляв у руку захиснику "Реалу".

А от у другому таймі мадридський клуб зумів переломити хід зустрічі. Допомогли цьому швидкий гол Кріштіану Роналду і видалення Хаві Мартінеса на кінець години гри. Після цього "Реал" не один раз міг вирішити результат протистояння, але зумів це зробити лише з надцятої спроби. Героєм знову став Кріш. Роналду з п'яти метрів розстріляв Нойєра.

Таким чином, мадридський клуб отримав неймовірну фору перед поєдинком у відповідь у Мадриді.

"Баварія" (Німеччина) - "Реал" (Мадрид, Іспанія) - 1:2

Голи: 1:0 - 25 Відаль, 1:1 - 47 Роналду, 1:2 - 77 Роналду

"Баварія": Нойєр, Мартінес, Алаба, Боатенг, Лам, Алькантара, Рібері (Дуглас Коста, 67), Хабі Алонсо (Бернат, 64), Відаль, Роббен, Мюллер (Коман, 81)

"Реал": Навас, Карвахаль, Начо, Марсело, Рамос, Кроос, Модріч, Каземіро, Бейл (Асенсио, 59), Бензема (Хамес, 83), Роналду

Попередження: Кроос (44), Карвахаль (45), Хабі Алонсо (47), Мартінес (58), Відаль (90)

Вилучення: Мартінес (61)

Як повідомляв "Обозреватель", поліція заарештувала підозрюваного в організації теракту під час матчу в Дортмунді.

Читайте всі новини по темі "Ліга чемпіонів" на сайті "Обозреватель".