Бразильські футболісти звели з розуму коментатора, забивши магічний гол у стилі "Барселони": відео шедевра

27,0 т.
Форталеза Ремо голи

Рядовий матч чемпіонату Бразилії у Серії С між командами "Форталеза" і "Ремо" подарував футбольним вболівальникам справжнє естетичне задоволення. Це стало можливим завдяки неймовірному голу, який був забитий на початку першого тайму.

Гравці "Ремо" відкрили рахунок у поєдинку вже на 11-й хвилині зустрічі. Вони провели запаморочливу атаку в кращих традиціях каталонської "Барселони", запаморочили голови захисникам передачами в один дотик. У результаті багатоходівка гостей завершилася точним ударом Луїса Едуардо Азеведо, який прокотив м'яч повз очманілого воротаря.

Читайте: Коноплянка технічно дотиком забив гол за "Шальке": з'явилося відео

Побачивши настільки шедевральну комбінацію коментатор матчу на емоціях ледь не зійшов з розуму. "Обозреватель" пропонує на власні очі насолодитися магічним голом команди "Ремо".

Варто відзначити, що сам матч завершився внічию 1:1. Ще до перерви "Форталеза" зрівняла рахунок завдяки точному удару Пауло Сержіо.

Читайте: Воротар збірної Німеччини став посміховиськом, пропустивши безглуздий гол із центру поля: відео шедевра

Нагадаємо, нещодавно український футболіст забив супергол зі штрафного в стилі легендарного бразильця Роберто Карлоса.