"Динамо" в Іспанії видобуло перемогу над швейцарським середняком: відео голів

5,5 т.
'Динамо' в Іспанії видобуло перемогу над швейцарським середняком: відео голів

Київське "Динамо" здобуло другу перемогу на зборах в Іспанії. У Марбельї підопічні Реброва з рахунком 2:1 обіграли "Люцерн", який у швейцарській Суперлізі йде на 4-му місці.

Всі голи були забиті в першому таймі. На 21-й хвилині рахунок відкрив Мораес. Данило Сілва завдав потужній дальній удар в нижній кут, голкіпер відбив перед собою, а на добиванні першим виявився Жуніор, з декількох метрів переправивший м'яч у сітку. Через 12 хвилин бразилець оформив дубль, відзначившись чудовим ударом у дотик в нижній кут з-за меж штрафного після скидки від Гармаша.

За 3 хвилини до кінця першої половини швейцарці скоротили відставання. Янтшер виконав навіс зі штрафного з лівого флангу на дальню штангу, де Шахтен залишився без нагляду і розстріляв ворота. Другий тайм видався менш гострим в плані гольових моментів, і глядачі більше забитих м'ячів не побачили.

Читайте: "Я втомився": лідер "Динамо" поставив крапку у відході з клубу

"Динамо" Київ - "Люцерн" Швейцарія - 2:1 (2:1, 0: 0)

Гол: 1:0 - Мораес, 21, 2:0 - Мораес, 33, 2:1 - Шахтен.

"Динамо" (1-й тайм): Шовковський, Сілва, Хачеріді, Драгович, Віда, Рибалка, Гармаш, Буяльський, Гонсалес, Гусєв, Мораес.

"Динамо" (2-й тайм): Рудько, Морозюк, Ягодінскіс, Драгович, Антунеш, Велозу, Петрович, Гармаш, Мякушко, Калитвинцев, Теодорчик.

Нагадаємо, що в попередніх контрольних матчах кияни зіграли внічию (2:2) з дрезденським "Динамо", потім з рахунком 4:1 розгромили албанський "Шкендербеу", а потім мінімально поступилися "Ліненсе" (0:1).

Наступний поєдинок київські футболісти проведуть 24 січня проти китайського "Цзянсу Сайнти". Початок о 17:00.