"Динамо" на своєму полі програло "Бенфіці" у Лізі чемпіонів

26,6 т.
Динамо - Бенфіка огляд

Київське "Динамо" в матчі третього туру Ліги чемпіонів не змогло обіграти на своєму полі лісабонську "Бенфіку". Команда Сергія Реброва на рідному НСК "Олімпійський" поступилася супернику з Португалії - 0:2.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ "ДИНАМО" - "Бенфіка"

Гра почалася з обопільних атак, одна з яких завершилася плачевно для господарів поля. Уже на 9-й хвилині зустрічі Віторіну Антунеш "привіз" пенальті у свої ворота. Його чітким ударом реалізував півзахисник "Бенфіки" Сальвіо.

Після цього португальці перейшли на контратакуючу манеру гри, змусивши гравців "Динамо" шукати варіанти для злому оборони суперників.

На 25-й хвилині міг забити Дерліс Гонсалес, але його удар із близької відстані прийшовся вище "рамки". А під кінець півгодини той самий Сальвіо відверто пробачив господарів, коли не зміг переграти Артура Рудько ударом метрів з 14.

Читайте: "Динамо" - "Бенфіка": відео голів

Початок другої половини видався катастрофічним для господарів. Як і на старті поєдинку, динамівці змушені були виймати м'яч з воріт. Серві дали пробити двічі з меж штрафного, і друга його спроба стала результативною.

Згодом Мораес вийшов один на один, але не зумів переграти голкіпера португальців. А буквально через 15 хвилин два супершанси не реалізував Андрій Ярмоленко. Спочатку лідер "Динамо" не зміг вразити порожні ворота "Бенфіки" після навісу Дерліса. А згодом запоров і чистий вихід на воротаря.

Після цього гра надовго перемістилася в центр поля, але останнє слово залишилося за "Динамо". На 86-й хвилині ще один момент партнери створили для Ярмоленка. "Десятка" господарів, здавалося, впевнено бив з кута воротарського, але в останній момент м'яч на шляху у "рамку" перегородив захисник португальців.

Таким чином, "Динамо" зазнало другої поразки в груповому турнірі і опустилося на останнє місце у квартеті.

"Динамо Київ" - "Бенфіка" - 0:2 (0:1) Голи: Сальвіо 9"(пенальті) - 0:1, Серві 55" - 0:2

"Динамо Київ": Рудько, Данило, Хачеріді, Віда, Антунеш, Ярмоленко, Сидорчук (Гладкий 80 '), Корзун, Федорчук (Буяльський 57'), Гонсалес (Циганков 71'), Мораес

"Бенфіка": Едерсон, Семеду, Луїзао, Лінделоф, Грімальдо, Сальвіо, Пицци, Фейса, Серві (Селіс 83'), Гуедеш (Елізеу 90'), Мітроглу (Хіменес 71')

Попередження: Корзун 34"- Мітроглу 45'