Фантастична Ісландія вийшла в лідери відбору на Євро-2016 | Обозреватель 13 червня
Прийміть участь
Xiaomi Redmi 5 PlusВзяти участь

Фантастична Ісландія вийшла в лідери відбору на Євро-2016

2.1тЧитати новину російською

Збірна Ісландії зробила черговий крок до перемоги у відбірковому турнірі на чемпіонат Європи-2016. У матчі шостого туру "остров'яни" обіграли збірну Чехії з рахунком 2:1.

Перший тайм вийшов гранично напруженим. Моментів практично не було. Хіба що Томаш Нецид пробив головою повз ісландських воріт, а Петро Чех ефектно впорався зі штрафним ударом Гільфі Сігурдссона. Після перерви першими забили чехи. На 55-й хвилині Нецид викотив м'яч під удар Дочкалу, а той влучив у "дев'ятку". Але через п'ять хвилин на табло стадіону "Лейгардальсведлюр" в Рейк'явіку загорілася друга "одиничка". Арі Скуласон закинув м'яч за спину чеським захисникам на хід Арону Гуннарсону, а капітан остров'ян головою пробив повз Чеха.

Ісландці посилили тиск, за що були винагороджені на 76-й хвилині. Колбейн Сігторссон майстерно обвів голкіпера і відправив м'яч у сітку.

Вигравши матч лідерів, Ісландія випереджає чехів на два очки і Нідерланди - на 5. Враховуючи календар матчів, що залишилися, у остров'ян непогані шанси на підсумкове перше місце в групі.

Ісландія прийме Латвію і Казахстан і поїде в Нідерланди і Туреччину. Чехія прийме казахів і турків і поїде до Латвії та в Нідерланди. Крім того, "помаранчевим" чекає важкий виїзд до Туреччини (по суті, за третє місце) і гра в Казахстані.