Україна в незвичайному київському матчі дала бій чемпіонам Європи

14.9тЧитати новину російською

Збірна України з футзалу зіграла внічию з чинними чемпіонами Європи, командою Іспанії. Зустріч у Києві пройшла у впертій боротьбі і завершилася з рахунком 1:1.

Вже на 11-й хвилині "синьо-жовті" після удару Белоцерківця вийшли вперед, проте через дві хвилини Фернандес відновив status qvo. У час, що залишився, імениті гості багато атакували і мали відмінний шанс вирвати перемогу, але голкіпер нашої збірної показав чудову майстерність, відбивши пенальті.

Сам матч завершувався в незвичайних умовах. За півхвилини до кінця ігрового часу в київському Палаці спорту згасло основне освітлення, і команди вирішили дограти матч у напівтемряві.

Наступна битва між цими збірними пройде в неділю, 29 січня. Початок о 15:00.

Нагадаємо, що раніше збірна України з футзалу розгромила Мексику і виграла міжнародний турнір.

Приєднуйтесь до групи "УкрОбоз" на Facebook, читайте свіжі новини!