Збірна Бразилії сенсаційно програла чемпіонат світу з футболу

4,5 т.

Футболісти збірної Сербії несподівано стали переможцями чемпіонату світу серед команд, складених з гравців не старше 20 років. У фінальному матчі, що пройшов в Окленді (Нова Зеландія), серби в додатковий час з рахунком 2: 1 обіграли збірну Бразилії. Сербська збірна вийшла вперед на 70-й хвилині, коли відзначився Станішев Мандич. Через три хвилини бразильці зусиллями Андреаса Перейри відновили паритет. Крапку в грі поставив Неманья Максимович, який забив гол на 118-й хвилині. У матчі за третє місце малійцями переграли однолітків із Сенегалу (3: 1). U20 ЧС-2015 - фінальний раунд. Фінал

Бразилія (до 20 років) - Сербія (до 20 років) - 1: 2 (0: 0)

Голи: Мандич 70 "- 0: 1, Перейра 73" - 1: 1, Максимович 118 "- 1: 2

Попередження: Алеф , 100 - Йованович, 114.

Нагадаємо, що збірна України не змогла пробитися до чвертьфіналу . В 1/8 фіналу Наша команда в серії пенальті поступилася Сенегалу .