Німецький клуб зробив феєричний камбек у Лізі Європи, забивши 4 голи за 16 хвилин

5.4тЧитати новину російською

Менхенгладбахська "Боруссія" стала автором найграндіознішої перемоги в 1/16 фіналу Ліги Європи. Німецький клуб зумів зробити неймовірний камбек у матчі-відповіді з італійською "Фіорентиною", вибивши флорентійців із турніру.

Після поразки в домашній зустрічі 0:1 у відповідь німці "горіли" під кінець півгодини 0:2. Для виходу в наступний раунд "Боруссії" потрібно було забивати мінімум тричі. Дивно, але гостям вдалося це зробити всього за 11 хвилин, а потім ще через п'ять хвилин добити шокованих італійців ще й четвертим голом.

Таким чином команда з Менхенгладбаха сумою голів двох матчів здобула перемогу із загальним рахунком 4:3.

Як повідомляв "Обозреватель", донецький "Шахтар" у скандальному матчі 1/16 фіналу Ліги Європи програв "Сельті" і вилетів із турніру.

Читайте всі новини по темі "Ліга Європи" на сайті "Обозреватель".