планшету Взяти участь

/Новини футболу

"Динамо" розгромило "Ворсклу" в центральному матчі туру

1.4тЧитати матеріал російською

У неділю, 4 жовтня, київське "Динамо" у центральному матчі 10-го туру чемпіонату України розгромило "Ворсклу". Поєдинок у Полтаві на стадіоні ім. Бутовського завершився з рахунком 4:0.

Впевнений гольовий доробок підопічні Реброва зробили ще в першому таймі: на 18-й хвилині відзначився Буяльський, а на 33-й Антунеш. Після цього на полі була лише одна команда. Кияни продовжували атакувати і після перерви змогли забити ще два голи: відзначилися Гонсалес і Ярмоленко.

Після цієї перемоги київська команда знову виходить в одноосібні лідери Ліги Парі-Матч (28 очок). Полтавчани йдуть 6-ми (15 пунктів). Свій наступний поєдинок національної першості чемпіони України проведуть у п'ятницю 16 жовтня проти донецького "Шахтаря".

"Ворскла" (Полтава) - "Динамо" (Київ) - 0:4

Голи: Буяльський 18, Антунеш 33, Гонсалес 67, Ярмоленко 71 "Ворскла": Ткаченко, Турсунов, Дитятьєв, Ковпак (Баранник 73), Сапай, Чеснаков, Шиндер, Ткачук, Громов (Квасний 86), Скляр, Даллку "Динамо": Шовковський, Буяльський (Велозу 68), Віда, Гусєв (Гонсалес 59), Рибалка, Сидорчук, Мораес (Кравець 70), Ярмоленко, Драгович , Антунеш, Сілва Попередження: Ткачук 31, Шиндер 57

Читайте всі новини по темі "Прем'єр-ліга України" на сайті "OBOZREVATEL".