"Динамо" обіграло на виїзді "Шахтар" у 2-му турі чемпіонату України

49,9 т.
Шахтар Динамо Харків

Центральний матч 2-го туру чемпіонату України між київським "Динамо" і донецьким "Шахтарем" завершився справжньою сенсацією. У напруженому поєдинку в Харкові "біло-сині" здобули перемогу з рахунком 1:0.

Гості активно почали зустріч, досить несподівано захопивши ініціативу зі стартових хвилин. Незважаючи на гру першим номером, кияни нічого особливого не показували попереду - боротьба в основному точилася у центрі поля.

Перший небезпечний момент виник біля воріт "Динамо" в середині тайму. Захисники "біло-синіх" вперше дали простір Бернарду і бразилець, набравши швидкість, втік від Шепелєва, Сидорчука та Віди, але пробив прямо в руки Ковалю.

Читайте: Зірковий легіонер "Динамо" перейшов у новий клуб: у мережі згадали найяскравіший гол футболіста в Україні - Відеофакт

Ближче до перерви "Шахтар" перехопив ініціативу, проте ніяк не міг зламати дисципліновану оборону суперника.

На 41-й хвилині відкрити рахунок міг Феррейра. Факундо з декількох метрів пробивав після скидки Срни і не зумів переграти воротаря - Коваль блискуче парирував постріл аргентинця.

А на самому початку другого тайму підопічних Паулу Фонсека очікував "холодний душ". Гармаш пройшов по правому флангу, м'яко накинув у штрафну, де Мбокані чудово пробив головою у кут, начисто перегравши в повітрі Кривцова.

"Гірники" відразу ж кинулися відіграватися і через 10 хвилин ледь не отримали другий. Дерліс Гонсалес класно пробив з льоту з-за меж штрафного, але м'яч після удару парагвайця потрапив у поперечину.

Читайте: Хацкевич відпустив з "Динамо" ще одного українського футболіста

"Шахтар" відповів забійним моментом Тайсона. Бразилець скористався розгубленістю захисників, вискочив один на один з Ковалем, проте також перевірив на міцність каркас воріт на ОСК "Металіст".

Ближче до кінця поєдинку господарі постаралися максимально підвищити темп, однак команда Олександра Хацкевича продовжувала демонструвати чудову гру в обороні. У підсумку кияни вистояли, здобувши заслужену перемогу.