Прийміть участь
Android смартфона Взяти участь

Зірку збірної Італії знудило у Росії під час матчу Ліги Європи

10.4тЧитати матеріал російською

Зоряному нападнику французької "Ніцци" Маріо Балотеллі стало погано під час матчу Ліги Європи проти "Краснодара". Знаменитого футболіста збірної Італії знудило прямо на полі.

Інцидент стався на 42-й хвилині зустрічі, коли Балотеллі розкішним ударом вразив ворота гостей. СуперМаріо не святкував свій забитий м'яч, при цьому намагаючись приховати своє погане самопочуття.

Форвард насилу дійшов до центру поля, після чого напад блювоти у нього повторився. У перерві тренер "Ніцци" Люсьєн Фавр був змушений замінити Балотеллі і на другий тайм Маріо вже не вийшов.

Варто зазначити, що без свого лідера французи не змогли нав'язати "Краснодару" боротьбу і матч завершився розгромною поразкою гостей з рахунком 2:5.

Нагадаємо, щось подібне траплялося і з одним із кращих футболістів мпланети - Ліонеля Мессі знудило під час фіналу чемпіонату світу-2016.

Читайте всі новини по темі "Ліга Європи" на сайті "OBOZREVATEL".