15 листопада • оновлено в 09:30

"Динамо" вилетіло з Ліги чемпіонів

43.3т
Читати матеріал російською

Київське "Динамо" сенсаційно не змогло вийти в наступний раунд кваліфікації Ліги чемпіонів. "Біло-сині" програли швейцарському "Янг Бойз" у матчі-відповіді (0:2), і не змогли пройти далі за сумою двох зустрічей за рахунок пропущеного гола в Києві.

Команди в невисокому темпі почали поєдинок. Динамівці намагалися пристосуватися до штучного газону "Стад де Свісс", однак це їм давалося явно насилу.

А вже на 12-й хвилині стався вельми спірний момент, в результаті якого "Динамо" отримало пенальті в свої ворота. Ассаль вибіг з-за спини Морозюка, а Микола у цей момент хотів вибити м'яч і потрапив ногою в суперника. При цьому івуарієць був в офсайді, проте арбітри прогавили. Оаро з 11-метрового був точний.

Швидкий гол явно надихнув швейцарців, які ще більш настирливо пішли вперед. У свою чергу у киян нічого не клеїлося в атаці - підопічні Хацкевича допускали багато браку і часто втрачали м'яч у простих ситуаціях.

Після перерви малюнок гри не змінився. "Динамо" діяло другим номером, в основному обороняючись. "Янг Бойз" з кожною хвилиною нагнiтав все більше і справжнім героєм став голкіпер киян Максим Коваль. Наш воротар зробив кілька найважливіших сейвів. А коли і він був безпорадний підстрахували Віда і Кадар, заблокувавши удари швейцарців.

В кінці поєдинку господарі буквально затиснули "біло-синіх" в їх в штрафний і це тиск завершился голом Лотомби на 89-й хвилині зустрічі. Забити такий важливий м'яч кияни не змогли.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що  футболіст "Динамо" побив піввіковий рекорд  київського клубу.

Про спорт і не тільки – в нашому Instagram!

Читайте всі новини по темі "Ліга чемпіонів" на сайті "OBOZREVATEL".