LTE планшету Взяти участь

/Новини футболу

"Чисто по-жіночому". Футболістка курйозно заробила пенальті в свої ворота: відео моменту

8.8тЧитати матеріал російською

Курйозний епізод стався під час матчу кваліфікації на Олімпіаду 2016 між жіночими збірними Гватемали, Тринідаду і Тобаго. Футболістка гостей через неуважність заробила своїй команді забавний пенальті. На 18-й хвилині зустрічі під час боротьби на лицьовій лінії гравець Тринідаду вирішила, що м'яч покинув межі поля. Спортсменка взяла м'яч у руки і понесла його голкіперу. Так як боковий арбітр ніяких дій прапорцем не здійснював і м'яч був у грі, головний рефері без сумнівів поставив одинадцятиметровий. Відзначимо, що незважаючи на таку невдачу на старті, Тринідад на останніх хвилинах зміг вирвати перемогу з рахунком 2:1.

Не так давно "Обозреватель" повідомляв про незвичайні проблеми в Іспанії. Футболістка під час матчу відмовила арбітру в сексі і він покарав її команду.