"Реал" обіграв "Манчестер Сіті" і вийшов у фінал Ліги чемпіонів

8.3тЧитати новину російською

Мадридський "Реал" став другим фіналістом Ліги чемпіонів. Підопічні Зінедіна Зідана в матчі-відповіді 1/2 фіналу мінімально обіграли вдома "Манчестер Сіті" - 1:0.

Після нульової нічиєї на виїзді обидві команди усвідомлювали, що кожен пропущений м'яч буде на вагу золота. Гості спробували активніше розпочати зустріч, однак "вершкові" швидко поставили сопернікка "на місце".

Перший небезпечний момент виник на 13-й хвилині, коли Роналду міг замикати навіс із флангу. Але Кріштіану пробив головою над поперечиною. "Реал" нарощував перевагу і в підсумку хавдек "Сіті" Фернандо зрізав м'яч у свої ворота після удару Гарета Бейла.

Незадовго до перерви захисник "Реала" Пепе вдруге засмутив Харта, однак арбітри зафіксували у захисника офсайд. Незабаром Фернандіньо мав чудову нагоду зрівняти рахунок, але удар бразильця був спрямований у штангу.

дивіться:

"Реал" - "Манчестер Сіті": відео голу

У другому таймі картинка гри не змінилася. "Реал" продовжував контролювати хід зустрічі, практично не даючи доступ до м'яча гостям. Ближче до кінця поєдинку "вершкові" трохи віддали ініціативу англійцям, відійшовши назад, але британцям попереду створити нічого не вдалося.

У результаті, 28 травня в Мілані буде повторення мадридського фіналу 2014-го року.

Як повідомляв "Обозреватель", напередодні "Атлетіко" зі скандалом обіграв "Баварію" завдяки м'ячу, забитому на виїзді.

Ліга чемпіонів. 1/2 фіналу (матч-відповідь)

"Реал" (Мадрид) - "Манчестер Сіті - 1:0 (перший матч - 0:0) Гол: Фернандо, 20, автогол

"Реал": 1. Навас К. - 3. Пепе, 12. Марсело, 15. Карвахаль, 4. Серхіо Рамос, 8. Кроос, 19. Модріч (Ковачич, 88), 7. Роналду, 11. Бейл, 20. Хесе Родрігес (Лукас, 56 ), 22. Іско (Хамес, 67)

"Манчестер Сіті": 1. Харт - 3. Санья, 4. Компані (Мангаля, 10), 22. Кліші, 30. Отаменді, 6. Фернандо, 17. де Брюйне, 42. Туре Яя (Стерлінг, 61), 15. Навас (Іхеаначо, 69), 25. Фернандіньо, 10. Агуеро

Попередження : Лукас, 83 - Де Брюйне, 30, Фернандо, 71, Отаменді, 90 + 4

Читайте всі новини по темі "Ліга чемпіонів" на сайті "Обозреватель".