"Шахтар" у неймовірному трилері програв "Реалу" | Обозреватель 25 листопада

"Шахтар" у неймовірному трилері програв "Реалу"

8.5тЧитати новину російською

Донецький "Шахтар" ефектно програв мадридському "Реалу" в 5-му турі групового раунду Ліги чемпіонів. Поєдинок на "Арені Львів" завершився драматичною перемогою гостей із рахунком 4:3.

Підопічні Мірчі Луческу з перших хвилин віддали ігрову та територіальну перевагу. "Вершкові" подовгу контролювали м'яч, змушуючи господарів "у холосту" пересуватися по полю.

Перший небезпечний момент біля воріт П'ятова виник на самому початку зустрічі, коли Роналду з лінії штрафного пальнув над поперечиною.

Однак, те, що не вдалося Кріштіану спочатку, він сповна реалізував на 18-й хвилині. Гарет Бейл скористався плутаниною у захисті донеччан, обікрав Ракицького та прострілив на дальню штангу. Португальцю залишалося влучити у порожні ворота з пари метрів.

Гол явно надихнув "вершкових" і вони з новими силами пішли вперед. "Гірники" намагалися відповідати швидкими контратаками, правда при цьому допускали багато браку при передачах.

До кінця тайму Роналду мав ще одну нагоду відзначитися. Кріштіану пробивав головою після навісу Бейла - прямо в руки П'ятову. "Шахтар", у свою чергу, не завдав жодного удару в площину воріт "Королівського клубу". Єдине, що можна згадати - неточний постріл Ракицького зі штрафного.

Друга половина гри почалася для донеччан просто катастрофічно - протягом двох хвилин вони пропустили два м'ячі. Спершу донеччани проморгали випад Роналду, який ідеально викотив під удар Модричу і той розстріляв П'ятова, а потім Карвахаль ефектно вразив дальню "дев'ятку".

Після третього голу гра "гірників" відверто розклеїлася. Господарям перестали вдаватися акцентовані атаки, а в захисті донеччани просто не встигали за швидконогими суперниками, зловити кураж. На 70-й хвилині оборона "Шахтаря" черговий раз не впоралася зі швидким випадом гостей - знову зіграла зв'язка Бейл-Роналду. Валлієць на крейсерській швидкості пролетів по лівому флангу, а його простріл з другої спроби замкнув зоряний португалець.

Четвертий пропущений м'яч трохи сколихнув господарів. Вийшли на заміну Тайсон і Дентіньо й помітно освіжили гру. Саме бразильці дозволили скоротити розрив у рахунку до мінімуму.

ДИВІТЬСЯ ГОЛ ТЕЙШЕЙРИ У МАТЧІ ШАХТАР - РЕАЛ

Спершу Тайсон заробив пенальті, який реалізував Тейшейра, а через 6 хвилин Дентіньо замкнув навіс з кутового, відродивши згаслу інтригу. У самій кінцівці Тейшейра забив третій, але на більше "Шахтар", на жаль, не вистачило. У паралельному матчі групи А французький ПСЖ обіграв на виїзді "Мальме", таким чином позбавивши "Шахтар" можливості вийти в 1/8 фіналу, незалежно від результату у Львові.

В останньому турі "гірники" зіграють у Парижі, а шведи вирушать у гості до "Реалу".

ШАХТАР - РЕАЛ - 3:4

Голи: Тейшейра, 77 (пен), 88, Дентіньо, 83 - Роналду, 18,70, Модріч, 50, Карвахаль, 52

"Шахтар": 30. П'ятов - 14. Кобін, 18. Ордець, 44. Ракицький, 66. Марсіо Азеведо (Дентіньо, 64), 6. Степаненко, 10. Бернард, 11. Марлос (Тайсон, 62), 29. Тейшейра , 8. Фред, 21. Гладкий (Ферейра, 73)

"Реал": 13. Касілья - 2. Варан (Данило, 32), 3. Пепе, 6. Начо, 11. Бейл (Бензема, 72), 15. Карвахаль, 14. Каземіро, 16. Ковачич, 19. Модріч ( Кроос, 62), 7. Роналду, 22. Іско

Попередження: Степаненко, 35

Читайте всі новини по темі "Ліга чемпіонів" на сайті "OBOZREVATEL".