"Динамо" вирвало вольову перемогу у "Порту" в Лізі УЄФА

3,6 т.
'Динамо' вирвало вольову перемогу у 'Порту' в Лізі УЄФА

Київське "Динамо" у стартовому матчі Ліги УЄФА на своєму полі здобуло перемогу над португальським "Порту". Підопічні Унаї Мельгоси зуміли переломити хід невдало йдучого поєдинку і вирвали три очки - 2:1.

Старт зустрічі видався бентежним для "Динамо". Вже на третій хвилині гості вийшли вперед завдяки голу капітана Жоржа. Цей момент надломив киян, які дуже довго не могли прийти до тями. Допоміг динамівцям гол Ростислава Таранухи за дві хвилини до перерви.

Зате другий тайм перетворився на ціле свято "Динамо". Команда Мельгоси заграла впевненіше і нахабніше, що вилилося у голові моменти. Циганков у одному з моментів потрапив у штангу, а Калюжний не зміг замкнути навіс, перебуваючи в метрі від порожніх воріт.

Читайте: Де дивитися Динамо - Порту: розклад трансляцій

Доля матчу вирішилася на 81-й хвилині. "Динамо" заробило право на кутовий, який після скидки партнера у взяття воріт перетворив Смирний. Таким чином, українці з перемоги стартували в груповому турнірі Юнацької ліги чемпіонів.

Ліга УЄФА. Група G. 1 тур

ДИНАМО Київ - ПОРТУ - 2: 1 Голи: Тарануха, 43, Смирний, 81 - Жорже, 3

Нагадаємо, напередодні в Лізі УЄФА донецький "Шахтар" розгромно програв "Реалу". У середу, 16 вересня, свій матч з "Порту" зіграє основний склад "Динамо". "Обозреватель" проведе онлайн-трансляцію матчу Динамо - Порту.