"Динамо" зіграло внічию з "Манчестер Сіті" і вилетіло з Ліги чемпіонів

385Читати новину російською

Київське "Динамо" завершило свої виступи в Лізі чемпіонів, поступившись на стадії 1/8 фіналу англійському "Манчестер Сіті". Після домашньої поразки (1:3) підопічні Сергія Реброва зуміли зіграти внічию на полі суперника - 0:0.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ "МАНЧЕСТЕР СІТІ" - "ДИНАМО"

Поєдинок на "Етіхад Стедіум" не можна віднести до числа найцікавіших у турнірі. Перший тайм команди провели так, немов це була не гра плей-офф, а заключний матч групового етапу, в якому обох суперників влаштовувала нічия. До перерви суперники завдали один (!) удар у ворота.

Спокійний перебіг гри розбавили лише дві вимушені заміни в складі "Манчестер Сіті". Вже на 7-й хвилині поле через травму покинув капітан "городян" Венсан Компані. А в середині тайму попросив заміну інший центральний захисник англійців Ніколас Отаменді.

У другому таймі Сергій Ребров вирішив висунути на вістрі атаки "Динамо" Андрія Ярмоленка. Це довго не приносило ніяких плодів, але на 63-й хвилині Андрій опинився фактично сам на сам з Хартом, але пробив прямо в руки голкіперу. За дві хвилини до цього, правда, Хесус Навас потряс штангу воріт Шовковського.

На 73-й хвилині Яя Туре ледь не скористався тим, що динамівці дуже неуважно зіграли у своєму штрафному. Удар івуарійця взяв досвідчений воротар "Динамо". А ще через кілька миттєвостей Агуеро розкрутив Дерліса і Велозу, але не зміг точно віддати на Сілву, який готовий був вийти один на один з Сашо.

Як не старалися гості забити хоча б один м'яч, але гравці "Сіті" вміло позбавили суперників будь-яких шансів на взяття своїх воріт. Лише на 87-й хвилині динамівці змогли відкрити рахунок у матчі. Трьохходівка Сидорчука - Ярмоленко - Буяльський, завершилася ударом останнього в Харта.

Був ще сумбурний момент на останніх секундах зустрічі, але і тут "Динамо" не змогло довести ситуацію навіть до удару в "рамку".

Таким чином, англійський клуб став чвертьфіналістом Ліги чемпіонів, а "Динамо" завершило свої виступи в турнірі.