"Зеніт" в Лізі чемпіонів не зміг здолати "Монако"

2,4 т.
'Зеніт' в Лізі чемпіонів не зміг здолати 'Монако'

"Зеніт" на полі стадіону "Петровський" не зміг обіграти "Монако" у другому турі Ліги чемпіонів. Матч між лідерами групи С завершився з рахунком 0: 0.

Читайте: Що Мінськ футбольний нам готує?

Перший тайм вирізнявся нудною грою. За всі 45 хвилин "Зеніт" не завдав жодного удару в площину, "Монако" - цілих два. Зате обидві команди демонстрували досить грубий футбол. У другій половині зустрічі футболісти катали м'яч в центрі поля, практично не згадуючи про ворота. Лише під кінець зустрічі росіяни стали організовувати щось мхоже на штурм, проте ні до чого результативного це не призвело.

Після цієї нічиєї у обох команд по 4 очки. Їх конкуренти по групі "Байєр" і "Бенфіка" почнуть свій матч о 21:45. У третьому турі ЛЧ "Зеніт" відправиться в гості до Німеччини, а "Монако" прийме вдома португальців. Напередодні були зіграні матчі в групах E, F, G і H. Їх результати можна подивитися тут .