планшету Взяти участь

/Новини футболу

ПСЖ і "Челсі" зіграли у бойову нічию в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

1.3тЧитати матеріал російською

У першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів французький ПСЖ зіграв у бойову нічию 1: 1 з лондонським "Челсі".

На 36-й хвилині три захисника "Челсі" розіграли в штрафний французької команди красиву комбінацію, в результаті якої Браніслав Іванович відкрив рахунок.

Підопічні Лорана Блана кинулися відіграватися і на 54-й хвилині Матюїді відкрився біля лицьової і подав точно в лоб Кавані, яка знайшла в штрафному ідеальну позицію між трьома захисниками "Челсі".

Цей гол дозволив Кавані оновити особистий рекорд результативності за один сезон Ліги чемпіонів: взяття воріт стало для 28-річного футболіста шостим в цьому розіграші.

У час, що залишився, ініціатива була на боці парижан, але Куртуа намертво запечатав свої ворота. Бойова нічия на користь "Челсі".

Матч-відповідь відбудеться на Стемфорд Брідж, Лондон, 11 березня. Початок зустрічі о 21:45.

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ. 1/8 ФІНАЛУ. 1-Й МАТЧ

Суддя: Чакир Джюнейт. ПСЖ - ЧЕЛСІ - 1: 1 (0: 1) ПСЖ : Сірігу, Сілва, Маркіньос, Максвелл, Ван дер Віль Грегорі, Луїс, Матуіді, Верратті, Кавані, Ібрагімович, Лавессі (Пасторе 81 ') Запасні: Дюшес, Камара, Бабек, Дінь, Рабіо, Кімпембе " Челсі ": Куртуа, Іванович, Кехілл, Террі, Аспілікуета, Фабрегас (Оскар 83 '), Рамірес, Азар, Матіч, Вілліан (Куадрадо 79'), Коста (Ремі 82 ') Запасні: Чех, Дрогба, Луїс, Зума Голи : Іванович 36 "- 0: 1, Кавані 54" - 1: 1 Попередження : Ван дер Віль Грегорі 53 ', Верратті 79 "- Іванович 65', Фабрегас 73 '

Читайте всі новини по темі "Ліга чемпіонів" на сайті "OBOZREVATEL".