"Ювентус" принизив "Барселону" у чвертьфіналі Ліги чемпіонів

16,1 т.
Ювентус Барселона

Каталонська "Барселона" програла перший матч 1/4 фіналу Ліги чемпіонів із туринським "Ювентусом". Іспанський клуб зазнав принизливої поразки на виїзді - 0:3.

Незважаючи на високий статус поєдинку, головною подією дня стала відміна поєдинку "Боруссії" і "Монако", який повинен був відбутися паралельно. Причиною став вибух біля автобуса дортмундської команди.

Читайте: Футболіст "Ювентуса" забив фантастичний гол із льоту "Барселоні" в Лізі чемпіонів: відео шедевра

Приголомшлива подія в Німеччині, схоже, сильніше позначилася на гравцях "Барси". Уже на 7-й хвилині Куадрадо після класного проходу викотив на Дібалу, а той вразив ворота суперника. А на 22-й хвилині Дібала зробив дубль після чудової передачі Манджукич. Причому за хвилину до того Джіджі Буффон не дав забити Іньєсті.

У другому таймі "Барселона" спробувала відігратися, проте нарвалася на стандарт. На 55-й хвилині К'єлліні в чудовому стрибку замкнув подачу Манджукича.

Читайте: Магія: "Барселона" організувала приголомшливий командний гол у чемпіонаті Іспанії - відео шедевра

Іспанці були відверто шоковані. Підопічні Луїса Енріке виглядали не гірше, ніж у ганебному матчі з французьким ПСЖ. Не дивно, що гостям так і не вдалося нічого змінити у грі зі справжніми гуру гри від оборони.

"Ювентус" (Італія) - "Барселона" (Іспанія) - 3:0 (2:0, 1:0) Голи: 1:0 - 7 Діба, 2:0 - 22 Діба, 3:0 - 55 К'єлліні

"Ювентус": Буффон, Бонуччі, Алекс Сандро, Дані Алвес, К'єлліні, Пьянич (Бардзальї, 89), Хедіра, Куадрадо (Лемін, 73), Манджукич, Диба (Рінкон, 81), Ігуаїн

"Барселона": Тер Штеген, Піке, Умтіті, Матьє (Андре Гомеш, 46), Маскерано, Іньєста, Ракітіч, Серджіо Роберто, Неймар, Суарес, Мессі.

Попередження: Дані Алвес (28), Суарес (53), Іньєста (57), Манджукич (63), Хедіра (74), Лемін (90), Умтіті (90).

Як повідомляв "Обозреватель", лідер мадридського "Реала" Кріштіану Роналду комічно налякав маленьку дівчинку.