"Ювентус" принизив "Барселону" у чвертьфіналі Ліги чемпіонів

7.2тЧитати новину російською

Каталонська "Барселона" програла перший матч 1/4 фіналу Ліги чемпіонів із туринським "Ювентусом". Іспанський клуб зазнав принизливої поразки на виїзді - 0:3.

Незважаючи на високий статус поєдинку, головною подією дня стала відміна поєдинку "Боруссії" і "Монако", який повинен був відбутися паралельно. Причиною став вибух біля автобуса дортмундської команди.

Приголомшлива подія в Німеччині, схоже, сильніше позначилася на гравцях "Барси". Уже на 7-й хвилині Куадрадо після класного проходу викотив на Дібалу, а той вразив ворота суперника. А на 22-й хвилині Дібала зробив дубль після чудової передачі Манджукич. Причому за хвилину до того Джіджі Буффон не дав забити Іньєсті.

У другому таймі "Барселона" спробувала відігратися, проте нарвалася на стандарт. На 55-й хвилині К'єлліні в чудовому стрибку замкнув подачу Манджукича.

Іспанці були відверто шоковані. Підопічні Луїса Енріке виглядали не гірше, ніж у ганебному матчі з французьким ПСЖ. Не дивно, що гостям так і не вдалося нічого змінити у грі зі справжніми гуру гри від оборони.

"Ювентус" (Італія) - "Барселона" (Іспанія) - 3:0 (2:0, 1:0) Голи: 1:0 - 7 Діба, 2:0 - 22 Діба, 3:0 - 55 К'єлліні

"Ювентус": Буффон, Бонуччі, Алекс Сандро, Дані Алвес, К'єлліні, Пьянич (Бардзальї, 89), Хедіра, Куадрадо (Лемін, 73), Манджукич, Диба (Рінкон, 81), Ігуаїн

"Барселона": Тер Штеген, Піке, Умтіті, Матьє (Андре Гомеш, 46), Маскерано, Іньєста, Ракітіч, Серджіо Роберто, Неймар, Суарес, Мессі.

Попередження: Дані Алвес (28), Суарес (53), Іньєста (57), Манджукич (63), Хедіра (74), Лемін (90), Умтіті (90).

Як повідомляв "Обозреватель", лідер мадридського "Реала" Кріштіану Роналду комічно налякав маленьку дівчинку.

Читайте всі новини по темі "Ліга чемпіонів" на сайті "Обозреватель".

Підписуйся на "Обозреватель" в Facebook Messenger, щоб бути в курсі головних новин України і світу https://m.me/obozrevatel

Приєднуйтесь до групи "УкрОбоз" на Facebook, читайте свіжі новини!