14 жовтня • оновлено в 07:10

Сім голів на двох: "Динамо" у феєричному матчі програло "Шахтарю"

20.1т Читати матеріал російською

Київське "Динамо" не зуміло скоротити розрив від "Шахтаря" в чемпіонаті України. У неймовірно напруженому матчі 18-го туру "біло-сині" на своєму полі програли "гірникам" із рахунком 3:4.

Початок поєдинку вийшов просто на диво - два голи за три хвилини. Триходовка Сидорчук - Гонсалес - Мораес завершилася надшвидким голом бразильця. "Динамо" забило "Шахтарю" вже на 14-й секунді зустрічі.

Незважаючи на настільки оглуштельний старт, команда Паулу Фонсеки не розгубилася. "Помаранчево-чорні" практично одразу зуміли зрівняти рахунок.

Правда, не без допомоги від киян. Бернард навісив зі штрафного з лівого флангу, а Хачеріді блискуче зрізав м'яч у власні ворота.

Такий божевільний початок явно зарядив обидві команди. "Шахтар" намагався більше контролювати м'яч, однак і підопічні Реброва намагалися гостро відповідати на атаки суперника.

А під кінець півгодини кияни знову вийшли вперед. Рибалка ідеально виконав штрафний, не залишивши П'ятову ніяких шансів.

Після перерви "гірники" перевернули все з ніг на голову. Протягом семи хвилин донеччани спершу зрівняли рахунок - Фред забив м'яч у сітку після прострілу Срни - а потім і зовсім вийшли вперед - Феррейра розстріляв Рудька з лінії воротарського.

Пропущений м'яч явно вдарив по амбіціях киян і нервах футболістів "біло-синіх". Емоції зашкалили і це вилилося в бійку між гравцями "Динамо" і "Шахтаря", яка завершилася видаленням Мораеса.

На 88-й хвилині Дентіньо прорвався по лівому флангу, прострілив і Хачеріді записав на свій рахунок другий автогол. Здавалося, результат матчу очевидний, проте в додатковий час інтригу відродив Беседін, замкнувши навіс із кутового.

У киян залишалося на порятунок близько двох хвилин, але забити четвертий чемпіони України так і не змогли.

Ліга Парі-Матч. 18-й тур

"Динамо" Київ - "Шахтар" Донецьк - 3:4

Голи: Мораес, 1, Рибалка, 29, Бесєдін, 90+2 - Хачеріді, 3 (аг), 88 (аг), Фред, 51, Феррейра, 58

"Динамо": 72. Рудько - 10. Ярмоленко, 11. Мораес, 16. Сидорчук, 17. Риболовля, 24. Віда, 25. Гонсалес, 26. Бурда, 27. Макаренко, 29. Буяльський, 34. Хачеріді

"Шахтар": 30. Пятов – 33. Срна, 5. Кучер, 44. Ракицкий, 31. Исмаили, 6. Степаненко, 8. Фред, 11. Марлос, 74. Коваленко, 10. Бернард, 19. Феррейра

Про спорт і не тільки – в нашому Instagram!

Читайте всі новини по темі "Прем'єр-ліга України" на сайті "OBOZREVATEL".