"Динамо" програло "Наполі" в першому турі Ліги чемпіонів

33,8 т.
'Динамо' програло 'Наполі' в першому турі Ліги чемпіонів

Київське "Динамо" з поразки стартувало в Лізі чемпіонів. У поєдинку першого туру групи В "біло-сині" програли вдома з рахунком 1:2.

Обидві команди в неспішному темпі почали зустріч. При цьому вже на перших секундах Сергій Сидорчук ледь не відкрив рахунок. Півзахисник пробив із центру поля і кіпер гостей Рейна насилу витягнув м'яч із-під поперечини.

Читайте: "Динамо" - "Наполі" - 1-2: хронологія матчу Ліги чемпіонів

Гості прогнозовано більше володіли ініціативою, проте високий пресинг киян не дозволяв їм створювати небезпечні моменти біля воріт Шовковського. А ось динамівці один зі своїх нечисленних шансів у середині тайму реалізували сповна.

Ярмоленко навісив на дальню штангу, дебютант Циганков скинув на Гармаша, а Денис із розвороту ефектно пробив у дальній кут.

Пропущений м'яч аж ніяк не збентежив неаполітанців і через 10 хвилин вони спокійно зрівняли рахунок. Аркадіуш Мілік скористався позиційними помилками Шовковського і Віди, замкнувши головою навіс Гуляма з лівого флангу. А перед самою перервою поляк і зовсім оформив дубль, знову вигравши у захисників "другий поверх".

Після перерви італійці віддали динамівцям територіальну перевагу, перейшовши на гру від оборони. Кияни довго володіли м'ячем, однак ніяк не могли впоратися із захистом гостей.

Читайте: "Динамо" розгромило "Наполі" у стартовому матчі Ліги УЄФА

Ситуація господарів серйозно погіршилася на 68-й хвилині. Сидорчук намагався намалювати пенальті у штрафному суперника й отримав заслужену жовту картку, яка стала для нього другою.

У кінці поєдинку Андрій Ярмоленко мав чудову нагоду зрівняти рахунок. Але лідер "біло-синіх" із позиції пробив зі штрафного повз ворота.

У другому турі групового раунду "Динамо" зіграє на виїзді з турецьким "Бешикташем", а "Наполі" прийматиме вдома португальську "Бенфіку". Ці матчі відбудуться 28 вересня.

дивіться: "Динамо" - "Наполі": відео голів