Прийміть участь
Android смартфона Взяти участь

"Динамо" програло "Наполі" в першому турі Ліги чемпіонів

18.5тЧитати матеріал російською

Київське "Динамо" з поразки стартувало в Лізі чемпіонів. У поєдинку першого туру групи В "біло-сині" програли вдома з рахунком 1:2.

Обидві команди в неспішному темпі почали зустріч. При цьому вже на перших секундах Сергій Сидорчук ледь не відкрив рахунок. Півзахисник пробив із центру поля і кіпер гостей Рейна насилу витягнув м'яч із-під поперечини.

Гості прогнозовано більше володіли ініціативою, проте високий пресинг киян не дозволяв їм створювати небезпечні моменти біля воріт Шовковського. А ось динамівці один зі своїх нечисленних шансів у середині тайму реалізували сповна.

Ярмоленко навісив на дальню штангу, дебютант Циганков скинув на Гармаша, а Денис із розвороту ефектно пробив у дальній кут.

Пропущений м'яч аж ніяк не збентежив неаполітанців і через 10 хвилин вони спокійно зрівняли рахунок. Аркадіуш Мілік скористався позиційними помилками Шовковського і Віди, замкнувши головою навіс Гуляма з лівого флангу. А перед самою перервою поляк і зовсім оформив дубль, знову вигравши у захисників "другий поверх".

Після перерви італійці віддали динамівцям територіальну перевагу, перейшовши на гру від оборони. Кияни довго володіли м'ячем, однак ніяк не могли впоратися із захистом гостей.

Ситуація господарів серйозно погіршилася на 68-й хвилині. Сидорчук намагався намалювати пенальті у штрафному суперника й отримав заслужену жовту картку, яка стала для нього другою.

У кінці поєдинку Андрій Ярмоленко мав чудову нагоду зрівняти рахунок. Але лідер "біло-синіх" із позиції пробив зі штрафного повз ворота.

У другому турі групового раунду "Динамо" зіграє на виїзді з турецьким "Бешикташем", а "Наполі" прийматиме вдома португальську "Бенфіку". Ці матчі відбудуться 28 вересня.