Ви приймаєте участь
Xiaomi Redmi 5 PlusВзяти участь

"Шахтар" програв ПСЖ, але вийшов в Лігу Європи

6.6тЧитати новину російською

Донецький "Шахтар" зіграв останній матч 2015 року. У 6-му турі Ліги чемпіонів "гірники" поступилися на виїзді ПСЖ. Поєдинок на "Парк де Пренс" завершився перемогою господарів з рахунком 2: 0.

Гості з перших секунд спробували взяти гру під свій контроль, однак швидко віддали м'яч парижанам. При цьому першими могли забивати саме "гірники" - Едуардо підсковзнувся і не зумів з кількох метрів розстріляти Траппа після прострілу Ісмаїлі.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ ПСЖ - ШАХТАР

Практично відразу "Шахтар" на рівному місці ледь не привіз собі гол. Каніболоцький незграбно прийняв передачу від Срни і замість пасу на Кучера віддав прямо в ноги Ібрагімовичу. "Добрий" Златан пробачив донеччан, перекинувши воротаря і ворота.

У наступні півгодини на полі точилася переважно тактична боротьба - ніхто не хотів поступатися центр поля. Перед перервою команди активізувалися, але до небезпечних моментів біля воріт обох справа не дійшла.

На початку другого тайму сторони обмінялися гострими випадами. У ПСЖ по місцю правого інсайда в штрафну "гірників" увірвався Ван дер Віль, але пробив в притирання зі штангою. Гості відповіли миттєвим випадом по лівому флангу, однак після прострілу Ісмаїлі Тейшейра з 11-ти метрів пальнув вище.

І все ж першими забили господарі. Матюіді протягнув м'яч ледь не через півполя, віддав на Ібрагімовича, той далі на Лукаса, а бразилець більярдним ударом вразив дальній кут воріт Каніболоцького.

Гол надихнув підопічних Лорана Блана і вони активніше пішли вперед. Буквально відразу ж Давид Луїс і Лавессі могли подвоювати перевагу господарів. Але захисник пробив над поперечиною після кутового, а аргентинському форварду не вистачило точності, замикаючи закид Златана.

Протягом декількох хвилин "Шахтар" так.Я мав чудову нагоду забити. Спершу Трапп витягнув могутній постріл Ісмаїлі, а коли і воротар вже був безсилий м'яч з лінії виніс Ібрагімович, відбиваючи "пушку" Ракицького. Господарі гідно витримали навал на свої ворота і відповіли кинджальною контратакою. Лукас вивів Златана на побачення з Каніболоцьким і капітан ПСЖ встановив остаточний рахунок у матчі.

Таким чином "Шахтар" за 6 ігор групового раунду набрав всього три очки. Це антирекорд "гірників" у Лізі чемпіонів - так мало донецька команда ще ніколи не набирала.

При цьому підопічні Мірчі Луческу обійшли в турнірній таблиці шведський "Мальме" і продовжать виступи в єврокубках навесні в Лізі Європи.